AoE2 - Multiplayer Sohbet
@KelRahip

Etkinlik var: https://forum.strategyturk.com/konu-mp-a...-ocak-2017
Bu ay içerisinde Steam'den multiplayer etkinliği düzenlesek katılabilecek olan var mı?
76561198109112344.png
Ara
Saatler uyarsa önümüzdeki hafta katılabilirim.
Ara
Aynı şekilde saatler uyarsa katılabilirim.
WhaW8Am.gif
Ara
Tamamdır 8 kişiye ulaşırsak başlatalım.Benim internet bağlantım baya zayıf olduğu için multiplayer oynayamıyorum.Sadece etkinliği ayrı bir başlık altında düzenleyebilirim.Host kuracak kişi vs. ayarlarız.
76561198109112344.png
Ara
4 yeterli bence. Forum tarihinde 8 tanr age ofçu var mı bilmiyorum.
Ara
O kadar az mıydık :D.Dört kişide başlatalım o zaman ben de haftaya katılmaya çalışacağım.
76561198109112344.png
Ara
4vs1 yapabiliriz o zaman.
[+] 1 üye Probang nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Steam ve FB'deki Age of sayfalarından duyuru yapabiliriz etkinlik konusu açılırsa ekstra oyuncu için.
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
@Probang yazıyorum listeye.
76561198109112344.png
Ara
Multi düzenlesem kaç kişi gelir?
Ara
3-4 kişi topla 3vs1 veya 4vs1 yapalım.
Ara
@SatanistKesenKedi ve @Probang bugün müsaitim beni Steam'den ekleyin oynayalım isterseniz.
İnna lillahi ve inna ileyhi raciun.
Ara
Toplandığınız sırada bana da Steam'den bir mesaj çakarsanız müsait olursam gelirim.
Ara
ben 1 el atabilirim. Ama belli bir saatten sonra pc'yi kapama ihtimalim var.
Ara
Adım Atilla the Hun eklersiniz beni @Ayro @SatanistKesenKedi
İnna lillahi ve inna ileyhi raciun.
Ara
Mayıs ayı için Age of Empires II muitiplayer etkinliği kurmayı düşünüyorum steam üzerinden. Katılmayı düşünenler varsa söylesin. Birkaç kişi olursak konusunu açabilirim.
tTRiYax.png
Ara
(01-05-2018, 12:38)reddga : Mayıs ayı için Age of Empires II muitiplayer etkinliği kurmayı düşünüyorum steam üzerinden. Katılmayı düşünenler varsa söylesin. Birkaç kişi olursak konusunu açabilirim.

ben katılmak isterim ama steam baya laglı oluyor. voobly üzerinden oynamak daha saglıklı. ama fark etmez yine de.
Ara
Etkinliği haziran ayında açmayı düşünüyorum. Şimdi çoğu kişinin final haftaları var katılım fazla yüksek olmaz. Haziranda herkes rahat olur.

Voobly üzerinden uzun süredir oynamadım. Onun ayarlarını yapmak lazım. Eğer herkes voobly üzerinden isterse oradan kurabiliriz.
tTRiYax.png
Ara
Steam üzerinden oynanıyor diye biliyorum, voobly nedir?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.