Anket Başlığı: Ocak 2017 - Ayın Üyesi
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
jax61

18 64.29%
Kurt Knispel

10 35.71%
Katılımcı sayısı: 28 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Ayın Üyesi: Ocak 2017 - jax61

9qAjX5.png

Bu konuda daha önce Ayın Üyesi seçilmemiş herhangi bir üyeyi Ayın Üyesi olması için aday gösterebilirsiniz.
Ayın 17'sinde en çok kez aday gösterilmiş 2 üye arasında oylama aşamasına geçilir.

Yardımcı Sayfalar
İftihar Duvarı
Etkinliğe Dair Bilgi

Herkese bol şans!

@jax61
Ara
Üye: @Lothebork
Sebep: Açtığı modlama konularından dolayı geç bile kalındı.
G0kMNN.png
Ara
@Kurt Knispel
Sebep: Geç bile kalındı.
Ara
@jax61

(Son zamanlarda her oy verdiğim kazanıyor, şans seni seçti jax)
Ara
Ben daha önce olmuştur sanıyordum ama olmamış o zaman : @jax61
Ara
@jax61
Ara
@Kurt Knispel
Sebep: Geç bile kalındı.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
@Kurt Knispel
Ara
@Kurt Knispel
Beware the Light.

C0Ql7U2WQAAOHwx.jpg
Ara
@Lothebork
Ara
Sebep gösterilmiyor mu artık?

(10-12-2015, 19:46)Duman : Etkinlik Kuralları
  1. Başka bir üyeye sizi aday göstermesi veya size oy vermesi konusunda ricada bulunamazsınız.
  2. Daha önce Ayın Üyesi seçilmiş üye bir daha aday gösterilemez.
  3. Konsul ve Praetorler aday gösterilemezler.
  4. Yönetim üyeleri herhangi bir üyeyi aday gösterip oy kullanabilirler.
  5. Bir başka üyeyi aday gösterirken iyi bir sebep belirtmelisiniz.
  6. Anket açıldıktan sonra aday gösterilmiş üyeler kendilerine oy verebilir.
Bu kurallara uyulmaması durumunda etkinlikten ihraç edilebileceğiniz gibi forum içerisinde cezai yaptırımla da karşılaşabilirsiniz.

Hayır, sebebinizi çok merak ediyorum da. Bari 1-2 kelime bıraksaydınız.
G0kMNN.png
[+] 2 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sebebe 'geç bile kalındı' yazınca da pek bir şey ifade etmiyor Gaul :)
Gerçekten geçerli bir sebep belirten üye sayısı az (veya yok) olduğu için sebep istemek çok gerekli değil. Nihayetinde sebeplere göre aday göstermeyi geçersiz sayma gibi bir işleyişimiz de bulunmuyor.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Mesajımı düzenleyeyim o zaman. Ayın üyesi seçmek için mantıklı bir sebep gerek. Hmmm.....
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Mantıklı sebep bulmaktaki zorlanış üyelerin katılımcı aktivitelerinin az olmasıyla alakalı. Yoksa gayet rahat mantıklı ve iyi sebepler bulunabilir.

Bir ara bu konuyla ilgili yazı yazacağım ancak belirtmek istediğim şey sebep belirtmemek nasıl orada kırmızıyla gösterilen maddeye uymuyorsa, geç bile kalındı diye sebep göstermek de bir o kadar uymuyor.
Oyumu geri çekiyorum. Şu anda forumda kimse bu sıfatı hak etmiyor. İletisini düzenleyenler bir daha düzenlesinler benim iletime bakarak bakalım bu sefer uyuşacak mı.
G0kMNN.png
Ara
Bu tür etkinlikleri bu tarz kurallarla kısıtlamak gereksiz bence. İçimden geldi demem bile yeterlidir benim için. Aday gösterdiğim kimsenin tek tek neler yaptığını düşünüp kritik yapmaya kalksam hiç aday göstermemek daha mantıklı gelirdi.
Ara
Anket açıldı, adaylara bol şans.
Anket 7 gün süreyle açık kalacak.
@Kamran
Ara
Kim ne yapmış diye tek tek takip edemedim. Herkes hakkında az çok bir fikrim var ama kıyaslamaya yetmez. Bende iyi dostlarımın tercihlerine bakarak pek de emin olmamakla birlikte @jax61 diyorum. Ya da çekimser mi kalmalıyım? Bilemedim.
Sic Parvis Magna
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.