Tanıtım: Hearthstone - Tavern Brawl: A Cavalcade of Brawls
C_fz21bUMAAC4QV.jpg
Bu haftanın Brawl'ı A Cavalcade of Brawls!
Bu brawl ilk defa yapılıyor.

A Cavalcade of Brawls!
Bu brawl'da oyun içerisindeki 9 farklı sınıf, 9 farklı brawl ile oynuyor. Her brawl farklı bir işleyişe ve kurallara sahip. Oyunun başlangıcında bir tooltip aracılığıyla hangi oyuncunun hangi tarihte yapılmış hangi brawl'ı oynadığının bilgisi veriliyor.

SınıfBrawl
WarriorBanana Brawl!
ShamanParty Portals!
RogueValeera's Bag of Burgled Spells
Paladin Servant of Yogg-Saron Tryouts
HunterRandomonium
DruidIdols of Azeroth
WarlockShiftCon
MageToo Many Portals!
PriestCloneball!

Warrior sınıfında, brawl itibariyle minionları öldüğünde sadece kendisine çeşitli Banana büyüleri vermesi gerekirken düşmanın minionları da öldüğünde düşmana bu büyülerden veriyor, dolayısıyla Warrior'un hiçbir avantajı bulunmuyor. Bu sebeple Warrior'la oynamaktan kaçınmanız doğru bir hamle olabilir. Aggro ve kısa süren oyunlar için Hunter ve Priest sınıfları önerilir, bunun yanı sıra Rogue oldukça güçlü.
2 3 kere farkedemediğim için Warrior oynadım. Gerçekten çok zor olmuş Warrior. Ama şu fotoyu da atmadan edemeyeceğim.

01QVBR.png
[+] 1 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Aynı karttan 2 tanesini aynı anda koymak çok fena. Rakiplerim 2 kere yaptı. Birinde spell ile yok etmiştim. Diğerinde o beni yok etti.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.