Tanıtım: Hearthstone - Tavern Brawl: Ragnaros' Fire Festival
featured-ragnarosthefirelord.jpg

Bu haftanın tavern brawl'ı Ragnaros' Fire Festival. Bu brawl ilk defa yapılıyor.
Bu brawl'a oyuncular kendi oluşturdukları destelerle katılıyorlar.

Brawlda immune özelliğine sahip (saldırılamayan) Mini-Rag sırayla oyuncuların safında yer alıyor. 
Her tur sonu sahip olduğu atak değerine göre rastgele düşmanlara hasar veriyor.
Mini-Rag'ın atak değeri minion öldürdükçe artıyor.

Eğer Mini-Rag 8 tane minion öldürebilirse Wow! emote'unda havaifişek efekti açılıyor. 
Bu efekt 30 ve 60 minionlarda bir üst seviyeye çıkıyor.
Farklı oyunlarda yapılan ilerlemeler bu efektlerin açılmasında geçerli sayılıyor.

Taktik ve Stratejiler
Bu brawlda oynayabileceğiniz iki yol var, birincisi kazanmak için, diğeri havaifişekleri açmak için. Eğer isteğiniz bu efekti açmaksa düşük cana sahip minionlardan oluşan bir deste kurmalısınız. Aynı zamanda Mistress of Mixtures gibi faydalı deathrattle özelliklerine sahip minionlar da oldukça katkı sağlar. Eğer kazanmak istiyorsanız yapabileceğiniz en önemli şey Enrage özelliğine sahip minionlar oynayarak Mini-Rag'ın bu minionların Enrage'ini aktifleştirmesini beklemektir. Aynı zamanda yüksek cana sahip Taunt minionlar kullanabilirsiniz, Gurubashi Berserker ve Grim Patron özellikle bu brawl'ın yıldızları, Bittertide Hydra ise en uzak durmanız gereken minionlardan.

Aynı zamanda bu brawl süresince tüm görevler 2 kat altın ödülü veriyor.
Ve diğer brawllar gibi bu brawlda da 1 zafer aldığınızda 1 kart paketi alıyorsunuz.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ragnaros'un Midsummer Fira Festival'i nedeniyle bu hafta yine bu brawl yapılıyor. Örnek bir deck.

Ara
Packi aldım çıktım. Warrior'un hasar aldığında yarar sağlayan kartlarıyla güzel işler yapılabilir gibi geliyor bana.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.