Bugün Ne Oynadınız ?
Bu aralar pek oynayacak oyun bulamıyorum. Sizin hangi oyunlarla vakit geçirdiğinizi merak ettim. Ben bugün FM 20 ve KARDS oynadım.
Ara
Bugünlerde Factorio oynuyorum. Güzel sardı. Bugün mp kapsamında Imperator Rome oynadım.
[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Dün Fallout: New Vegas oynadım, bayağı güzeldi eğer oynayacak oyun bulamıyorsan ona bakabilirsin.
Space-Background.gif
[+] 2 üye Yasin Ahmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu ara TW:Rome 2 Cumhuriyetin Yükselişi DLC si İnsürbiya oynuyorum belki 2 hafta sonra Subnautica Below Zero oynarım.
Onen i-estel elyë, ú-chebin estel anim.
Ara
Morrowind oynuyorum ve bir dizi teknik sıkıntı ile oyunla ilgili yaşadığım ufak hayal kırıklıklarına rağmen devam ediyorum.
IbnE9P2.gif
Ara
En son birkaç hafta önce lol oynadım, o zamandan beri de oyun oynamıyorum. Oyun oynarsam muhtemelen yine lol oynayacağım. Uzun süredir ilgimi çeken, farklı bir şey yok. Lol gibi oyunlar zaman öldürmek için birebir oluyor.
WhaW8Am.gif
Ara
ever hood
Ara
mythgard oynuyorum son zamanlarda. çizimleri hikayesi falan çok iyi
Ara
Gta5 online oynadım
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.