Büyük İndirim: Steam 2017 Yaz İndirimi
(28-06-2017, 22:54)altnkurt : Türk yapımı No70: Eye of Basir bu akşam itibariyle steamdaki yerini aldı. Çıktığı andan itibaren de %30 indirim yaptı. Kahrolsun kapitalist burjuva özentisi şirketler. Kaç yıllık oyunları hala bu fiyattan pahalıya satıyolar, kaç yıllık oyunların fiyatlarını düşürecekleri yere artırıyorlar. 

Oyun çıktığı an itibariyle twitchte ve youtubeda hızla yayılmaya başladı. Yayınlanma öncesi incelemelerde de Türk oyunseverler tarafından gayet olumlu eleştiri almıştı. Sırf şu çıkış indirimi hatrına bile şu oyun alınır. Bannerlordcular sakal ağartmaya devam..

ZEd73g.jpg

Bunu daha önce görsem yüksek ihtimalle alırdım ama kartta yer kalmadı şu an. Neyse biraz beklemek lazım...
Ara
Left 4 Dead Paketini 4.7TL'e aldım. Ayrıca Half Life 2'yi de 1.80TL'ye.
Sistemim kötü olduğundan GTA V'i almayı aklımdan bile geçiremedim :D Belki Kara Cuma indiriminde...
Sessiz bir yolcu...
[+] 1 üye Führer nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(01-07-2017, 00:29)kostok218 : Bunu daha önce görsem yüksek ihtimalle alırdım ama kartta yer kalmadı şu an.  Neyse biraz beklemek lazım...

Daha o gün çıktıydı zaten.
Sic Parvis Magna
Ara
XCOM 2 güzel oyundur. Göründüğünün aksine baya zorlayıcı bir yapısı var. @jax61
[+] 1 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Steam indirimi döneminde taşınma şansıma yorumsuz kalıyorum... Neyse yılbaşı indirimleri falan olur, beklerim :D
Geri Döndüm (Sayılır)
Ara
Don't Starve Together
This War of Mine
GTA Vice City
Counter-Strike
Age of Empires 3 Complete Edition
Age of Mythology Extended Edition

Daha önce aldığım oyunları kış ve sonbahar indirimlerinde aldım.Bu indirimde de bilgisayarım pek iyi olmadığı için eski oyunlara yöneldim.Sanırım kaldırabileceği sevdiğim türden çoğu oyunu almış oldum.
76561198109112344.png
[+] 1 üye Khan99 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Forumda bi DsT kurmak farz oldu.
Sic Parvis Magna
Ara
@altnkurt Aynen çok iyi olur ben baya severim telefonuma da almıştım.
76561198109112344.png
Ara
Forumda uzun vadede DsT, Stronghold Crusader ve Magicka multileri düşünüyorum. Katılım olursa farklı şeyler de düşünürüz.
Sic Parvis Magna
Ara
Stronghold'a da katılabilirim biraz acemiyim ama :)
76561198109112344.png
[+] 1 üye Khan99 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
M&B Warband
M&b Fire and Sword
L4D2
Speedrunners
Portal
Portal-2 <3 aldım. Windward da aldım beğenmedim iade ettim. Favorim Portal serisi 3 lira mıydı neydi 3 liraya bu kadar güzel vakit geçirdiğim başka bir kesiti olmadı hayatımın.
[+] 2 üye Hammurabi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Arkadaşlar northgard'ı duydunuz mu nasıl bir oyun?
Ara
Geçtiğimiz günlerde açılmış bir konusu var, oyuncuları daha net cevap verebilir: https://forum.strategyturk.com/konu-strateji-northgard
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Kartları sattım cüzdan da 13,26 Tl kaldı. Uzun soluklu sıkılmadan oynayabileceğim oyun önerirmisiniz ?
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Shadow of Mordor
Sic Parvis Magna
Ara
Çok kararsız kaldım şimdi total war serisinden bir oyun mu alsam yoksa shadowu mu ?
Ara
(02-07-2017, 15:39)Gurt : Çok kararsız kaldım şimdi total war serisinden bir oyun mu alsam yoksa shadowu mu ?

Alabiliyorsan Shogun II Fall of The Samurai'yi al. Tabi eğer sende yoksa ve paran yetiyorsa.
Ara
Shogun II serinin en çok eleştirilen oyunlarından biri. Tavsiye etmem
Ara
The witcher'ın 1i ve 2sinede yetiyor. Aklımda 3 şey var
1 shadow
2 witcherı tmamalamak
3 total war
Ara
Witcher'i de tamamlayabilirsin o da güzel bir seçenek. @Gurt

Bu arada hiç katılmıyorum, @Hammurabi bana göre, MTW'den sonra en etkileyici oyundur.
[+] 2 üye PashaZade nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.