Büyük İndirim: Steam 2020 Yaz İndirimi
(28-06-2020, 21:38)altnkurt :
(28-06-2020, 20:53)basileus : Aklımda fazla oyun alma düşüncesi yok ama politika seven birisi olarak Democracy 3 serisinin hoşuma gidebileceğini düşünüyorum. Makul bir fiyata paket halinde almak olanaklı ama yorumlarda, oyunun öğrenildikten sonra ezber hareketlere dayalı hale geldiğini ve oynanırlığını yitirdiğini söyleyenler nedeniyle kararsız kaldım. Siz ne önerirsiniz? Nasıl bir oyun, uzun ömürlü diyebilir miyiz?

Tekrar oynanabilirliği çok yüksek olmasa da birkaç gün eğlenerek oynatır. Ben tavsiye ederim. Ama oyun hakkında çok bi beklentiye girme.

epey arada kaldım açıkçası, denemeyi de çok istiyorum. iyi modları var mı?

(28-06-2020, 21:38)Attila the Hun : @basileus daha önce Democracy serisini oynamadım ama politik bir simülasyon arıyorsun anladığım kadarıyla. Bu konuda en iyileri aşırı detaylı ve karmaşık olan Power & Revolution: Geopolitical Simulator 4 ve nispeten eski olmasına rağmen gayet tatmin edici olan SuperPower 2'yi tavsiye ederim. Power & Revolution 75TL'den 52,50TL'ye, SuperPower 2 18TL'den 4,50TL'ye düştü. Hazır indirimdeyken en azından ikisinden birini denemeni tavsiye ederim.

superpowerı deneyeceğim galiba, teşekkürler.
kalemler kaldırılmış ve sayfalar kurumuştur.
Ara
Modları denemedim. Power & revolution geopolitical simulator 4'e bakıyorum ben de bu ara. Forumda konusu vardı.
Sic Parvis Magna
Ara
(28-06-2020, 22:00)altnkurt : Modları denemedim. Power & revolution geopolitical simulator 4'e bakıyorum ben de bu ara. Forumda konusu vardı.

Pek iyi bir kıyas olmayacak belki ama EU4 bile geniş evrenine rağmen, bir yerden sonra ezber hareketlere dönüşmüyor mu? Sanırım bu strateji oyunlarının genel kaderi. Nedense modlarla ömrü uzatılabilir gibi geliyor, ne dersin?
Ara
Tekrar oynamak o kadar zevk vermiyor diyeyim o zaman.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
DLC leri ile beraber Stellaris aldım. Öğrenmeye çalışacağım.
Ara
(28-06-2020, 22:10)altnkurt : Tekrar oynamak o kadar zevk vermiyor diyeyim o zaman.

Sağ ol yanıtlar için, tadımlık dunabilir kenarda.
Ara
(28-06-2020, 21:19)Royal Guard : Fallout 4 ve Fallout 76 yı almayı düşünüyorum. Daha önce hic fallout oynamadım. Önerir misiniz ?
Skyrim oynayıp sevdiysen, Rpg seviyorsan kesinlikle oynamalısın. Klasik sonuçta.
Ara
@perverende

Skyrim de oynamadım :(
Hikeye bütünlüğü açısından fallout 1,2 ve 3 ün alınması gerekir mi?
Ara
F76'ya gerek yok. Onun yerine New Vegas'tan başlamanı öneririm.
Ara
Oyunların hikayesi birbiriyle bağlantılı değil. Evren aynı hikayeler farklı. New vegas hikaye açısından en iyisi deniliyor, ben oynamadım ama. F4 hikaye açısından biraz tırt ama grafik açısından daha iyi.
[+] 1 üye perverende nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Voidian

Eski diye onu almayı düşünmemiştim aslında. Ama senin yorumdan sonra bi baktım şöyle. Fena değil gibi, Steam incelemelerinde de %95 olumlu not almış. Sadece eski olduğu için grafikleri biraz kötü gibi, hatta 2010 yılına göre baya kötü sayılır. Ama 5.40TL olan bir oyun için ideal.

Bu arada F76 neden gereksiz ?
Ara
Fallout oyunu olmadığı için.
[+] 2 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(28-06-2020, 21:19)Royal Guard : Fallout 4 ve Fallout 76 yı almayı düşünüyorum. Daha önce hic fallout oynamadım. Önerir misiniz ?

4 'ü oynamadım ama oynamayı çok istiyorum. Seri olarak hikayeler birbiri ile bağlantılı değil. Ben oyuna New vegas ile giriş yaptım ve inanılmaz sevdim. 3 'ü de satın aldım yalnız 3 için Türkçe yama yayınlanmasını bekliyorum. Ne zaman çıkar bilmem. Seriyi kesinlikle öneririm. Öyle ki ilk oyunu bile açıp oynadım. Onu da sevdim. Bana kalırsa ilk önce 3 'ü ( İngilizcen iyiyse ) sonra New vegas 'ı oyna. Bu arada tek oyunlar yerine paket halinde al. New vegas 'ın çok iyi bir Türkçe yaması da var. Normal vanilla oyunda çalışıyor mu bilmiyorum. Grafikler kötü değil.
[+] 1 üye eminnn nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Gizlilik oyunlarından hoşlanan varsa dishonored alabilir. Sanırım 8 tlydi. Türkçe yaması da bulunmakta.
Ara
Dead by Daylight'da eksik survivorlarımı direkt DLC'leri alarak tamamladım. Oyun içi para alıp sadece survivorları almaktan çok daha ucuza geldi. Ayrıca mevcut etkinliğe de katılmak isterseniz beklerim.
WhaW8Am.gif
Ara
CK3 almıştım(Royal edition) indirimlerden önce nasıl olduysa onun için puan vermiş. Dün o puanları harcayıp iade ettim bugün tekrar aldım 10 TL indirim ile yine puan verdi .d
[+] 1 üye BigUnicorn nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(29-06-2020, 21:47)BigUnicorn : CK3 almıştım(Royal edition) indirimlerden önce nasıl olduysa onun için puan vermiş. Dün o puanları harcayıp iade ettim bugün tekrar aldım 10 TL indirim ile yine puan verdi .d

Bugunu bulmuşsun :D
[+] 1 üye HulkSpider03 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Arkadaslar bir ekleme de ben yapayim. New Vegas tam anlamiyla bir RPG oyunda cok fazla karar alabiliyorsunuz, verdiginiz kararlar hikayeyi etkiliyor vs. Fallout 4 ise tam tersi resmen onu oldur, bunu getir tarzi gorevlerle dolu. O yuzden kesinlikle New Vegas'i herkese oneriyorum.
Ara
Hazır indirime girmişken eu4(dlc.siz) almak istiyorum.Oyunu önerir misiniz?
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
Ara
DLC'siz bir Paradox oyunu çok boş hissettiriyor önermem.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.