Civ6 Açılmıyor
Civilization'u steam üzerinden aldım.yok diretx hatası yok cart curt derken 2 saat indirmem oyunu oldu 3 saat.Tam oyuna girdim dedim.Oyun'un açılışını bile bile bekledim.Continue ekranı geldi.Ancak ne goreyim fare ile continue yazısına tıklıyorum tık yok.Fareyi butonun üstüne getiriyorum buton mavi oluyor goruyor yani ama tıklıyorum oyun açılmıyor.Mousum biraz sorunlu ama sert bastığım zaman klasorleri filan açabiliyorum.Ancak oyun açılmıyor.Gerçekten çok beklediğim bir oyun ve oynamak istiyorum lütfen yardım  :sob: :sob:
Ara
1- Sistem gereksinimlerin yetiyor mu ?
2- Yetiyorsa steam üzerinden oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula.
Siyasette muhabbet... Hepsi yalan, palavra... 
Doğru sözü “Kül Tegin” kitabesinde ara... 
Ara
Hmm tüm ozellikler tutuyor ancak benim ram'im 2 gb oyun ise minimum ayarlarda 4 istiyor sorun olur mu ? ancak ben bu ram ile payday2 oynuyorum oda 4 ram istiyor.Sorun o ise garip olur
Ara
Windows Defender'i devredışı bırakmayı veya Civilization VI'ı exclusion list'e almayı deneyebilir misin?

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.