[MOD] Civilization 6 Rise and Fall Türkçe Yama

Sid Meier’s Civilization® VI: Rise and Fall DLC si Türkçe Yama
Khmer and Indonesia ve Nubia DLC si Hariç tüm Dlclerin ve oyunun türkçe yamasıdır bu 2 DLC de kısa zamanda türkçeye Çevirip Ekleyecegim Arkadaşlar
videoyu izleyerek destek olubilirsiniz

İndirme Linkleri
Turbobit
Turbobit
[+] 1 üye rambo2x nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Başka bir siteye upload etmen mümkün mü acaba bu siteler premium üyelik istiyor. İndiremedim malesef.
Ara
(22-09-2018, 12:40)se7enplgr : Başka bir siteye upload etmen mümkün mü acaba bu siteler premium üyelik istiyor. İndiremedim malesef.

Turbobit'de "Normal Hızda İndir" dedikten sonra çıkan ekranda sağda çarpı işareti var, ona tıkladıktan sonra "Ben robot değilim" kısmından ücretsiz indirebilirsin.
hby6qc.gif
Ara
Selamlar, yamayı kullananlar yorum yapabilir mi? Eğer gerçekten düzgün çevrilmiş ise dlc'ye 80 kusür lira vereceğim. Teşekkürler.
Ara
(30-09-2018, 01:46)chastesa : Selamlar, yamayı kullananlar yorum yapabilir mi? Eğer gerçekten düzgün çevrilmiş ise dlc'ye 80 kusür lira vereceğim. Teşekkürler.

Bir çok kısmı sanırım Google Translate kullanılarak çevrilmiş. Paylaşım için teşekkürler ama kullanışlı bir yama olduğunu düşünmüyorum.
Ara
(04-09-2018, 06:03)rambo2x :

Sid Meier’s Civilization® VI: Rise and Fall DLC si Türkçe Yama
Khmer and Indonesia ve Nubia DLC si Hariç tüm Dlclerin ve oyunun türkçe yamasıdır bu 2 DLC de kısa zamanda türkçeye Çevirip Ekleyecegim Arkadaşlar
videoyu izleyerek destek olubilirsiniz

İndirme Linkleri
Turbobit
Hitfile

eline sağlık diğer dlc leri sabırsızlıkla bekliyorum ne durumda çeviri
Ara
Linklerin indirme sınırı dolmuş. Pert olmuş. Rica etsek yenileyebilirmisiniz beklioruz ?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.