Crusader Kings III Türkçe Yama - Ana Konu
Ne bu hız? Helal olsun, ne diyebilirim ki? Teşekkürler StrategyTurk ekibi!
Bu arada Sultan Alparslan'ı ne hale çevirmişler yahu. Korktuğum şey başıma geldi. Yüz ve tipler CIV5'den CIV6'ya geçiş gibi olmuş. Yapmayın Allah aşkına ya.
Ara
Öncelikle çok şaşırdım beklemiyordum, her ne kadar oyunu oynayacak bir sistemim olmasa da çok sevindim bu habere. Kendi adıma çok teşekkür ederim bu projeyi gerçekleştiren ekibe. Hem forum adına hem de ülkemizdeki oyuncular adına çok güzel oldu. Tekrar çok teşekkürler.
Ara
Teşekkür ederim. Yamayı manual indirdim mod klasörüne atmak için ancak "Strategyturk Türkçe Yama" adlı bir klasör ve "Strategyturk Türkçe Yama.mod" yok. Farklı dosyalar var. Neden acaba?
Ara
Bir bakayım dedim siteye. Strategyturk oyunun çevirisini yapacak mı diye. Teşekkürler. :)
[+] 1 üye glamdring nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Gerçekten müthiş,elinize sağlık büyük tebrikler :)
Ara
İçimde hep bir umut vardı bu forum bir sürpriz yapar diye ama çok küçük bir umut ışığıydı ve şimdi görüyorum ki gönüllü arkadaşlardan oluşan harika bir aile burası.Ortaçağ sevdalılarının öyle bir hayır duasını aldınız ki çok çok çok teşekkürler emeğinize sağlık STRATEGTÜRK ailesi iyiki varsınız.
Ara
Vay canına bu habere ne kadar sevindiğimi kelimelerle ifade edemem. Bu oyun için imza kampanyası ile uğraştık, herşeyi yaptık yinede Türkçe olmasını sağlayamadık. Fakat Paradox size NDA imzalatarak sanırım çeviri dosyalarını önceden vermiş. Yoksa bu kadar büyük bir oyunu bu kadar kısa sürede çeviremezdiniz. Keşke Paradox resmi bir Türkçe çeviri düşünseydi çünkü çok fazla Türk oyuncuları var. Elinize sağlık arkadaşlar umarım sürekli güncellenen bir yama olur. Bide bağış nerden yapabiliriz paylaşırsanız ufakta olsa bağış yapalım.
Ara
(01-09-2020, 22:39)NeCRiS : Teşekkür ederim. Yamayı manual indirdim mod klasörüne atmak için ancak "Strategyturk Türkçe Yama" adlı bir klasör ve "Strategyturk Türkçe Yama.mod" yok. Farklı dosyalar var. Neden acaba?

Merhaba, indirme konusundaki kurulum talimatlarını güncelledim. Tekrar ona göre deneyebilir misiniz?
Ara
@Marchisio Türk oyuncuların miktarını Paradox zaten biliyordu ama biz de artık yamaya abone olanlardan anlayacağız. Denildiği kadar var mıymış yok muymuş zaman gösterecek.
Sic Parvis Magna
Ara
Sir Duman hazretleri Paradox'la iletişim kursanız da sizin yamayı resmi yama yapsalar? Heykelinizi Kapıkule'ye dikmek lazım helal olsun :)
Ara
Allah emeği geçen herkesten razı olsun. Her türlü abonelik sistemine cüzi olmak kaydıyla aylık 5 10 TL gibi yama sürekli güncel ve dlc çıktıkça güncellenecek şekilde bir ekip oluşturulursa destek vermek isterim ve herkesin hevesli olması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü bu oyunu İleri seviye ingilizceniz olmadan zevk alarak oynamanız imkansız. Gelen eventleri okumak anlamak yaşamak için Türkçe Dil şart. Keşke Paradox yamayı resmi olarak tanısa ve destek verse daha da süper olur.
Ara
Paradox'un tanıması için bastırmamız lazım
Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
Ara
Açıkcası ingilizcem problemli olduğu için satın almakta şüpheliydim ve sağlam bir çeviri ekibi girmeden de satın almayacaktım oyunu. Fakat strategyturk'u gorunce direkt satın aldım.. Üstelik bu sene sırf türkçe dille çıkmayacak diye kendime alma oğlum bunlar bizi eşşek görüyor işte diye de söz vermiştim. Yama için teşşekür ederim, takipteyim.
Ara
Ellerinize sağlık.
Ara
Valla ne diyeceğimi bende bilemedim... Ne ara, hangi ara yaptınız. Elinize emeğinize sağlık hocam. Gerçekten harika olmuş. inşallah %100 olur, olaylar falan da tamamlanır. Bağış mağış yapabileceğimiz bir yer varmı? veyahut ileride böyle birşey olursa bilgimiz olsun. bu emeğiniz karşılıksız kalmamalı diye düşünüyorum... En kısa zamanda %100 ü bekliyoruz :=)
Ara
Bunu bulup eklemeniz beni benden aldı kalite koktu çok teşekkürler. @Ragnvaldr  @Ayro @Aytaç @Duman

https://en.wikipedia.org/wiki/Faris_(name)
Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
Ara
Teşekkürler. Ben de çok bekleriz diye dertliydim, süper oldu.
Ara
elinize sağlık çok hızlısınız
Ara
Elinize saglik
Ara
İronman'de çalışıyor mu?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.