Crusader Kings III Türkçe Yama - İndirme Konusu: 1.12 (%100)
On numara bir çeviri olmuş. Paradox olayına da üzüldüm ama işte bu milletten ne beklersin. Elinize emeğinize sağlık. Umarım projeye devam etme gücünüz hep olur :)
Ara
çok teşekkürler kardeşlerim adamsınız elinize emeğinize sağlık çok güzel olmuş
Ara
(01-04-2024, 20:40)casaryus96 : DeepL ile 2 haftada cikacagina el cevirisiyle 2 ayda ciksin. Curuk yumurta yiyecegime ac kalirim daha iyi.
Çevirilen şey salt metin değil kod blokları olduğundan o dediğin biraz sıkıntılı dostum. ST çeviri ekibi sadece metin çevirmiyor. Buna ek olarak daha düzgün bir Türkçe elde etmek için yeri geliyor kodları düzenliyor. Bu yüzden herhangi bir çeviri hizmetinden yardım alınması ne yazık ki imkânsız.
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
Ara
(20-03-2024, 11:22)casaryus96 :
(20-03-2024, 08:28)Duman : Önümüzdeki günlerde %100 çeviri ile bir multiplayer etkinliği başlatmayı planlıyoruz. Sadece daha önceki etkinliklere katılım göstermiş üyeler katılabilecek. Bu etkinlik üzerinden katılımcılardan hata raporları alacak, genel anlamda kontroller yapacağız. Onun sonrasında uygun ve gerekli görülmesi durumunda güncellemeyi Steam ve Paradox Mods üzerinden paylaşabiliriz.               
Adamsin

(04-04-2024, 16:58)korkusalan :
(01-04-2024, 20:40)casaryus96 : DeepL ile 2 haftada cikacagina el cevirisiyle 2 ayda ciksin. Curuk yumurta yiyecegime ac kalirim daha iyi.
Çevirilen şey salt metin değil kod blokları olduğundan o dediğin biraz sıkıntılı dostum. ST çeviri ekibi sadece metin çevirmiyor. Buna ek olarak daha düzgün bir Türkçe elde etmek için yeri geliyor kodları düzenliyor. Bu yüzden herhangi bir çeviri hizmetinden yardım alınması ne yazık ki imkânsız.
Ben demedim kank :D
Ara
Ellerinize emeklerinize sağlık. Allah kolaylık versin.İyi çalışmalar.
Ara
Teşekkürler
Ara
arkadaşlar mod bende banlı gözüküyor paradoxda aynı problemi yaşayan varmı?

Hesapda değilken this mod is banned diyor hesabımdayken direk anasayfaya yönlendiriyor, biri bana 1.12.4 dosyasını özelden atabilir mi manuel olarak kurulum yapacagım fakat yapamıyorum.
Ara
Mod'u Xbox üzerinden oynadığım için Paradox mods'tan kurmaya çalıştım ancak sanırım banlı acaba yamayı kurmanın başka bir yolu var mı
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.