Crusader Kings III Türkçe Yama - İndirme Konusu: 1.11 (%100)
Ellerinize sağlık süpersiniz :hearteyes:
Ara
@Kedilos Plazada birçok modder bu konuyla ilgili defalarca konu açtı zaten. Çözmeye çalıştıklarını kendileri de röportajda söylemişti.
Sic Parvis Magna
Ara
selamlar yamanızı indirip kurdum manuel olarak gayet güzel çalışıyordu ama şuan oyuna yama ile beraber girmeye çalıştığımda oyun açılmıyor yamasız açılıyor oyunu xbox gamepass ile oynuyorum ne yapmalıyım? yamayı bidaha indirip kurdum ancak hata devam etmekte.
Ara
Manuel yanlış kurmuş olabilirsiniz. Paradox Mods sürümünü denediniz mi?
(07-09-2020, 00:56)Duman : Manuel yanlış kurmuş olabilirsiniz. Paradox Mods sürümünü denediniz mi?
oyunu bugün sabah saatlerinde türkçe olarak oynuyordum ancak şuan oynayamıyorum,paradox mods sürümü nedir?
Ara
Yamayı manuel kurduysanız Paradox mods üzerinden indirmişsinizdir. Mevcut kurduğunuzu silip Paradox mods üzerinden abone olursanız launchere girdiğinizde otomatik olarak yüklenecektir.
WhaW8Am.gif
Ara
@nijjaemir
@BigUnicorn
@WazirCaliph
Öncelikle Atolye kısmından moda abone olduğunuzdan emin olun. Her oyunu açışınızda 10 saniye civarı bekleyin ve spoilerdeki resimlerde gördüğünüz şekilde yapın. Ardından modu seçebiliyor olmanız gerekiyor. Bu teknik GeForce Now aracılığıyla çalıştırılan tüm Paradox Launcher ile çalıştırılan modlarda işe yarar.
Ara
Manuel kurulumda son iki maddeyi yapamadım, oyunu xbox gamepasla kullanıyorum,pc den fazla anlamam yardımcı olursanız sevinirim
Ara
(11-09-2020, 01:37)ormenoith : Manuel kurulumda son iki maddeyi yapamadım, oyunu xbox gamepasla kullanıyorum,pc den fazla anlamam yardımcı olursanız sevinirim

Gamepass üzerinden oynuyorsanız manuel kurulum yapmanıza gerek yok. Paradox Mods üzerinden abone olduğunuzda yama otomatik olarak kurulacaktır.
hby6qc.gif
Ara
(11-09-2020, 01:41)Ayro :
(11-09-2020, 01:37)ormenoith : Manuel kurulumda son iki maddeyi yapamadım, oyunu xbox gamepasla kullanıyorum,pc den fazla anlamam yardımcı olursanız sevinirim

Gamepass üzerinden oynuyorsanız manuel kurulum yapmanıza gerek yok. Paradox Mods üzerinden abone olduğunuzda yama otomatik olarak kurulacaktır.
Abone olmama rağman yama şuan hala aktif değil.
Ara
(11-09-2020, 01:47)ormenoith : Abone olmama rağman yama şuan hala aktif değil.

Launcher'dan giriş yaptığınız Paradox hesabı ile abone olduğunuz Paradox hesabı aynı mı onu kontrol edin. Tabi Launcher üzerinden hiç giriş yapmamış da olabilirsiniz, ona da dikkat etmek gerekiyor.

Launcher açıldıktan sonra abone olunan modun indirilip kurulması için bir süre geçmesi lazım. Belki mod henüz kurulmamış olabilir.
hby6qc.gif
Ara
Sevgili arkadaşlar oyunu game pass üzerinden indirip, paradox mods üzerinden de çevirinize ulaştım. Gerçekten emeklerinize sağlık. Güncellemeleri de yine aynı platform üzerinden almaya devam edeceğim. Emeği geçenlere tekrar tek tek teşekkürler. Foruma bunları yazmak için kayıt oldum.

Sevgiler.
Ara
Daha önce böyle büyük çaplı strateji oynamamıştım. Sayenizde çok rahat başladım ve devam ediyorum. Teşekkürler. Ama keşke başka krallıklara şunun yanında savaşa girmezsen bu kadar altın gibi teklifler edebilseydik.
Ara
Cok tesekkürler arkadaslar, ellerinize saglik.
Ara
(03-09-2020, 17:43)Hopsin : Öncelikle elinize sağlık. Bir şey sormak istiyorum ; İngilizcem yetersiz olduğu için Ben hiç CK serisini oynamadım. Eu4 oynamayı biliyorum sadece, Acaba şu an ki çeviriyle oyunu öğrenmek mümkün mü ? Yoksa %100 çeviriyi mi beklemeliyim ? Ona göre oyunu satın alacağım da.

Şimdiden teşekkür ederim.
Valla ben şu anki çeviri ile oyunu çözdüm desem yeridir. Yalnız oyunun eğitim bölümü her detaya girmiyor, bazılarını internetten rehber videoları izleyerek  çözmen gerek abartısız 2-3 saat rehber izledim. Kanal ismi vermek yasak değilse vereyim yasaksa da modlar silsin lütfen. Bugra Basgan, Şişmanlar TV, gambell bu kanallarda çoğu detaya giriyorlar. Birazda kendin kurcalarsan çözüyorsun... Eu4 gibi değil ama onu bil de...  :xd:
Ara
Merhabalar, oyunu game pass üzerinden oynuyorum. Mod güncellemesi yapıldı ancak, dosya eksik hatası veriyor. Mod kısmında yanında ünlem işareti var. Umarım çözülebilir bir sorundur.
Ara
(18-09-2020, 18:25)PietroMaximoff : Merhabalar, oyunu game pass üzerinden oynuyorum. Mod güncellemesi yapıldı ancak, dosya eksik hatası veriyor. Mod kısmında yanında ünlem işareti var. Umarım çözülebilir bir sorundur.
Burada yaşadığım sorun yamayı kaldırıp tekrar kurunca halloldu. “Arşiv dosyası eksik” uyarısı veriyordu ancak şu an problem yok.
Ara
hocam ben herşeyi yaptım mod şeklinde açtım oyuna girdim fakat türkçe olmadı xbox game pass ten indirdim oyunu
Ara
Oyunu sıfırdan yükleyip. Manuel biçimde denedim olmadı. Steam Atölyede aboneyim genede yapamadım.
Ara
Merhabalar oyun 1.1.2 sürümüne güncellenmiş. Bu sürüme uygun değil hatası veriyor. Muhtemelen bilginiz vardır. İleteyim dedim ben de. Teşekkürler şimdiden.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.