Crusader Kings III Türkçe Yama - İndirme Konusu: 1.11 (%100)
1.1.1 ila 1.1.2 arasındaki lokalizasyon değişiklikleri yeni bir sürüm çıkartmayı meşru kılacak düzeyde değil.

Edit: Paradox Mods için bu sorunu gideren küçük bir güncelleme paylaştık. Ayrı bir sürüm değil de hotfix gibi düşünülebilir.
elinize sağlık
Ara
Ellerinize sağlık dostlar. Tamamlanmasını dört gözle bekliyoruz.
Ara
Yama gerçekten harika elinize sağlık. Heyecanla tamamlanmasını bekliyorum. Son durumu nedir acaba ?
Ara
Elinize sağlık, sayenizde daha anlayarak oynuyorum
Ara
paradox moddan yamayı aktifleştirdim game pass üzerinden oynuyorum launcher ekranında mod devrede gözüküyor fakat ne yaptıysam olmadı bir yardımcı olur musunuz ?

(03-09-2020, 20:01)MissDayne : Gamepass üzerinden oynuyorum, paradox üzerinden moda abone oldum mod kısmında modun aktif olduğu yazıyor ama oyunu açtığımda türkçe olmuyor.  Çözümü bilen açıklayabilirse çok sevinirim.

Aynı sıkıntı bende de var malaesef bir yardımcı olunursa çok seviniriz
Ara
%100 e tamamlayacak şekilde sonraki versiyonlar ne zaman gelir acaba
Ara
Nasıl indiriyoruz?
Ara
Çok teşekkürler güzel insanlar elleriniz dert görmesin
Ara
öncelikle elinize sağlık. ilk defa paradox oyunu oynadım. uzaktan bakınca hep karışık ve uğraştırıcı gelirlerdi. türkçe yamanız sayesinde oyunun bağımlısı oldum. sormak istediğim bir durum var. türkçe yamayı sürekli güncel tutacak mısınız? ileride eklenecek dlc paketlerini çevirecek misiniz?
Ara
Siz gerçekten efsanesiniz ellerinize emeklerinize sağlık. Bir umut yeni sürüm yama gelmiş midir diye bir gireyim dedim ve gelmiş. Tekrar sağ olun, var olun...
Ara
Merhaba yama linkini göremiyorum yardımcı olabilir misiniz?
Ara
(26-11-2020, 22:08)ayilmazaslan : Merhaba yama linkini göremiyorum yardımcı olabilir misiniz?

Konunun ilk iletisinde Steam Workshop ve Paradox Mods sayfasının linki var. Eğer manuel kurulum yapacaksanız Paradox Mods'dan indirip yine ilk iletide belirtilen şekilde kurulum yapabilirsiniz..
Ara
paradox mods sayfasında da her yere tıkladım, sayfada tıklanmadık yer kalmadı. ruhum bile isyan etti nasıl göremiyorum diye . steamden aldım oyunu yamasız olmaz .:)
Ara
Steam'den abone olman yeterli.
(26-11-2020, 22:22)ayilmazaslan : paradox mods sayfasında da her yere tıkladım, sayfada tıklanmadık yer kalmadı. ruhum bile isyan etti nasıl göremiyorum diye . steamden aldım oyunu yamasız olmaz .:)

Eğer oyunu Steam'dan satın aldıysanız yamanın Atölye linkinden "Abone Ol" seçeneğine basmanız yeterli olacaktır.

https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...2216538304
Ara
dostum abone oldum ve sayfayı da yeniledim ama herhangi bir indirme linkine ulaşamadım, böyle bir işlemi daha önce yapmadım steamde neyi yanlış yapıyorum onu da anlamadım o yüzden.

problem çözüldü saolun arkadaşlar, emeği geçenlerinde ellerine sağlık. Kuru teşekkür yerine desteğimi de sunmak isterim şahsen :)
Ara
elinize sağlık sizler olmasanız biz türk oyuncular ne yaparız varsa bağış yapabileceğimiz biryerler bizimde çorbada tuzumuz olsun böyle şeylerin devam etmesini türk oyuncular olarak devam etmesini bekliyoruz tekrardan çok teşşekkür ederim ellerinize sağlık
Ara
(04-09-2020, 12:07)SirVandi : Başarımları engelliyor mu yama?

Engelliyor fakat şöyle bir yöntem var. Cheat engine'in bir tablosu ile başarımları aktif hale getirebiliyorsunuz mod kullandığınız halde.
Ara
(15-12-2020, 00:16)Kirpi :
(04-09-2020, 12:07)SirVandi : Başarımları engelliyor mu yama?

Engelliyor fakat şöyle bir yöntem var. Cheat engine'in bir tablosu ile başarımları aktif hale getirebiliyorsunuz mod kullandığınız halde.
Nasıl yapıyoruz bunu?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.