Dizi: Game of Thrones (2011)

Türkçe fragman...
D99lQz.jpg
[+] 1 üye Kızılderili nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Fragmandaki şarkının adını bilen varsa yardımcı olabilirmi acaba :P

6. sezon çıksada izlesek artık. 1. sezondan beri takip ediyorum diziyi bitene kadar yaşlanıcam gibi hissetmeye başladım artık :D Sanırım neşe kulesi olayını göreceğiz yeni sezonda bir flashback olarak. Güzel bir düello daha göreceğiz gibi her ne kadar 3'e 7 de olsa :P

arigato na duman sama :)
Belki de gök itiyor...
Ara
http://www.youtube.com/watch?v=Vh5j7zDpy-4

Fragmandaki şarkı
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
''Winter is coming'' mi hala? Yoksa bu sezon ''winter came'' olur mu?
Ara
Sona doğru olacak gibi görünüyor.
Ara
56e9369967b0a968f042d0d9.jpg
Stephen Dillane : Game of Thrones'un neden başarılı olduğunu anlayamıyorum
Stannis Baratheon karakteriyle dizide rol alan Stephen Dillane, yaptığı açıklamada projede sadece para için bulunduğunu, Game of Thrones'un ne senaryosuna ne de elde ettiği başarıya anlam veremediğini söyledi. Geçtiğimiz günlerde dizide yer alan başka bir aktör olan Ian Mcshane Game of Thrones'un sadece 'göğüsler ve canavarlardan ibaret' olduğunu söylemişti.

Stephen Dillane ile yönetmen ikilinin ciddi bir şekilde anlaşamadığına dair söylentiler vardı bir süredir.
(16-03-2016, 19:30)Duman : projede sadece para için bulunduğunu, Game of Thrones'un ne senaryosuna ne de elde ettiği başarıya anlam veremediğini söyledi. Ian Mcshane Game of Thrones'un sadece 'göğüsler ve canavarlardan ibaret' olduğunu söylemişti.

Kadrodan çıkarılınca ben.
[+] 1 üye Trubac nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Stannis the Mannis, dizi icin buyuk bir kayip. Karakterinin resmen katlettiler dizi de.
Ara
adamı katletmelerinin sebebini anladım bu lafları benim çektiğim diziye söylense bende şutlamak için ilk anı kovalardım
p8RNv0.png
Zamanında dediydim, kimse inanmadı.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Kitapta ölmedi dizide öldürdüler, bu şerefsizlik değilde nedir. Adam ne diyecekti.
[+] 1 üye Lothebork nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Khalesi diye diye millet genç ejderin bebesini öldürür ses etmezsiniz onun sesini duymazsınızda nedir bu stannis aşkı...

Dizide görülmeden sessizce öldürülen bütün karakterler anısına bir de sen küfret!
Ara
Benim gibi melisandre nin jon'u dirilteceğini düşünen var mı?
Ara
Ara
http://www.daystillgameofthrones.com/

3 hafta 3 gun 3 saat kaldi yeni sezona
Ara
Bunu diziye değilde pigletin yeni kitabı çıkaracağı zamana yapsalar keşke.
Ara
[+] 1 üye PiriReis nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Game of Thrones'un maliyeti belli oldu

Görsel

24 Nisan 2016'da 6'ncı sezonuyla beyaz ekrana geri dönecek olan Game of Thrones'un (Taht Oyunları) maliyeti belli oldu.

Entertainment Weekly'nin araştırmasına göre, dizinin bir bölümü 10 milyon dolara (28 milyon TL) mal oluyor.

Başka bir deyişle dünya genelinde on milyonlarca hayranı bulunan dizinin her sezonu için yapımcı HBO 100 milyon dolar (280 milyon TL) harcama yapıyor.

Aynı habere göre, dizinin 2'nci sezonunda bölüm başı harcama ortalama 6 milyon dolarken, dizinin artan popülaritesi ne paralel bir şekilde harcamalar da arttı.
Ara
(04-04-2016, 05:16)PiriReis : Game of Thrones'un maliyeti belli oldu

Görsel

24 Nisan 2016'da 6'ncı sezonuyla beyaz ekrana geri dönecek olan Game of Thrones'un (Taht Oyunları) maliyeti belli oldu.

Entertainment Weekly'nin araştırmasına göre, dizinin bir bölümü 10 milyon dolara (28 milyon TL) mal oluyor.

Başka bir deyişle dünya genelinde on milyonlarca hayranı bulunan dizinin her sezonu için yapımcı HBO 100 milyon dolar (280 milyon TL) harcama yapıyor.

Aynı habere göre, dizinin 2'nci sezonunda bölüm başı harcama ortalama 6 milyon dolarken, dizinin artan popülaritesi ne paralel bir şekilde harcamalar da arttı.
Tamam dizinin ismi Game of Thrones yani savaş sahnesi pek beklemiyoruz ama o kadar para alıyorsunuz 1 tane ulan 1 tane düzgün bir savaş sahnesi koyun şu diziye orta çağ savaşlarını görelim bakalım nasıl yapıcaklar. Çok bir şey mi istiyorum anlamıyorum ki Blackwater savaşını gösterdiniz onda da zaten tam bir savaş bile olmadı bir meydan muharebesi şart artık ama savaşacak adamda kalmadı memlekette.
Feed Your Head !!
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.