Dizi: Game of Thrones (2011)

Tür: Drama, Macera
Çıkış Tarihi: 17 Nisan 2011 - 19 Mayıs 2019
Bölüm Sayısı: 8 Sezon, 73 Bölüm

IMDb: 8.8

George R.R. Martin’in çok satan kitaplarından uyarlanan, David Benioff ve D.B. Weiss’in yaratıcısı olduğu HBO yapımı fenomen dizi; Westeros’un mistik toprakları ve Yedi Krallık’ın kontrolü için mücadeleye giren 9 soylu ailenin taht oyunları ve düşmanlıklarının anlatıldığı sonsuz bir macera. Tüm dünyada izlenme rekorları kıran, IMDB’de En Çok Oylanan Diziler Listesi’nde ilk sırada yer alan ve 2011 yılında ilk bölümünün yayınlanmasının ardından 8 sezondur her bölümü ayrı bir televizyon olayına dönüşen dizinin çekimleri Kuzey İrlanda, İzlanda, Fas gibi dünyanın çeşitli yerlerinde yapıldı. Kit Harington, Emilia Clarke, Peter Dinklage, Lena Headey, Maisie Williams, Sophie Turner, Aidan Gillen ve çok daha fazla başarılı oyuncuyu kadrosunda bulunduran Game Of Thrones, televizyon tarihinin en iyi yapımlarından biri. Dizi 2 yıl üst üste En İyi Dizi ve En İyi Senaryo dahil sayısız Primetime Emmy ödülünün de sahibi.
“There is nothing deep down inside us except what we have put there ourselves.” 
-Richard M. Rorty
[+] 2 üye Gustav Adolf nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Eee açıklama yok mu?
Ara
Gerek var mı?
“There is nothing deep down inside us except what we have put there ourselves.” 
-Richard M. Rorty
Ara
Bir haber görmüştüm. Jon Snow karekteri canlandıran Kit Harington, dizi setinden çıkarken görüntülenmiş yada dizi setindeyken. Yani bir şekilde devam ettirecekler Jon Snow'u. Ölmedi, yaşıyor.

Ben hala bir Stark ordusunun gelip Kuzey'i almasını bekliyorum. Sizce mümkün mü?
Ara
Mümkün değil.
Stark ordusu diye bir şey yok , sadece North Remembers'tan ibaret, gerçi o da dizide pek olan bir şey değil anca kitapta.
Ara
Vallaha çıkıcak kitap için çok değişik dedikodular ve tahminler var kuzey için :D Dizi kitabın önüne geçebilir bu arada öyle bir ihtimalde var
Belki de gök itiyor...
Ara
o çoktan oldu bile ama paralel evren mantığıyla ilerliyor geçmeken ziyade
Ara
(24-07-2015, 07:42)Duman : Mümkün değil.

Ben yeniden canlandıracaklar diye biliyorum. Akgezenlerle ilgil birşeyler olacakmış diye biliyorum.
Denemeyi bilene imkansız yoktur.

- III.Alexandros (Büyük İskender)
Ara
(26-07-2015, 16:53)Reoberg :
(24-07-2015, 07:42)Duman : Mümkün değil.

Ben yeniden canlandıracaklar diye biliyorum. Akgezenlerle ilgil birşeyler olacakmış diye biliyorum.

Jon'un Ghost'a warglayıp daha sonra wighta dönüşmüş vücuduna geri warglayıp kontrolü wightlaşmış bedende tekrar ele geçirmesi teorisinden mi bahsediyorsun? Jon için bir şey söylemeye çok erken ama Coldhands için aynı teori epeydir var.
Ara
Kitaptan spoiler yazacaksanız belirtin ki direkt geçelim. Daha alamadım, bütçem yetmiyor.
Ara
Yok sadece teoriydi yani dizi izleyen birisinin herhangi bir şekilde etkileceğini sanmam.
Ara
Seslendirmeye dikkat

SPOILER : 
http://watchersonthewall.com/huge-spoile...ialnetwork
Game of Thrones film oluyor

6'ncı sezon çekimleri devam eden fenomen dizi Game of Thrones'un hayranlarını yakından ilgilendiren haber diziye uyarlanan kitapların ABD'li yazarı George R. R Martin'den geldi. Bir süredir sıklıkla dile getiren iddiaları doğrulayan Martin, serinin film versiyonunun da olacağını ama bu projede kendisinin yer almayacağını belirtti. 

http://www.ntv.com.tr/galeri/yasam/game-...AoC23W8AJw
Ara
Olmasa şaşardım zaten, köküne kadar sömürürler bunu da.
Ara
Game Of Thrones Season 6 Official Teaser Trailer Breakdown

Jon Snow lives....
Ara
6. Kitap ne zaman çıkıyormuş?
Ara
(04-12-2015, 12:14)Semavi7 : 6. Kitap ne zaman çıkıyormuş?

:D
Ara
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.