Dizi: Kurtlar Vadisi (2003)
orası öyle tabi oyunculuk yetenek gerektirir mimikleri vi diğer şeyleri iş kullanmak gerktirir ben teorik olarak dedim o cümleyi
Ara
Dizide çok kasıntıydı ve son sezonlarda çok şişirdiler.
Ara
hım..
Ara
(23-08-2022, 05:54)baywatch06 : hım..
Hani İskender Büyük demişti ya Cahit'e ben Polat'ın kaç tane adamını öldürdüm daha gençsin yazık olacak sana demişti sonra vuruluyordu. İşte Cahit orada ölmeliydi. Cahit ölmeyince diziyi bıraktım.(YouTube mizahı).
Ara
[+] 1 üye Takeda Akane nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
güzel yapmışlar videoyu
[+] 1 üye baywatch06 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(25-08-2022, 00:43)Takeda Akane :

seni şiddetle kınıyorum. yatmadan önce bu videoyu  izledim. sonra kirvenin mermi raconu polatın bilmem neyi halo dayı. zaza kulak kesme derken bi baktım kurtlar vadisi terör 1. ve 2. bölümü izlemişim. saate bi baktım 4 olmuş... şuan ilk bölüme başlamamak için kendimi zor tutuyorum
 '' Draco dormiens nunquam titillandus ''
Ara
(25-08-2022, 21:05)Grindelwald :
(25-08-2022, 00:43)Takeda Akane :

seni şiddetle kınıyorum. yatmadan önce bu videoyu  izledim. sonra kirvenin mermi raconu polatın bilmem neyi halo dayı. zaza kulak kesme derken bi baktım kurtlar vadisi terör 1. ve 2. bölümü izlemişim. saate bi baktım 4 olmuş... şuan ilk bölüme başlamamak için kendimi zor tutuyorum
Ara
Ertan Saban'ı şu son dizisinden tanıyanlar için KVP'deki performansı unutulmaz ama işte kötü sezonda geldi. Defne Samyeli Yusuf Cahit gibi saçmalıkların olduğu sezonda. @baywatch06

Ara
Ocakta çekimler başlıyormuş. Resmi ağızdan.

[+] 1 üye Takeda Akane nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.