Dizi Sohbet
Tyson beyi Medcezir'e koysan onu da izlerim.
Ara
Netflix ilginç bir şeyler deniyor tekrardan. IDMb'de de 9.3/10 puan yapmış.

v5jjo8.gif
[+] 2 üye Snyk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Love death and robots şahane olmuş.Black mirror tadında.Her bölüm birbirinden bağımsız.Kesinlikle izlenmeli.
[+] 1 üye Yohaynes nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Black Mirror'un interaktif bölümü mü ne çıkmış galiba. İzlemedim ama baya kişiden duydum. Telltale Games veya Quantic Dream oyunları oynamamış insanlar hayatında ilk defa interaktif hikaye görünce dünyanın yuvarlak olduğunu keşfetmişçesine hypelanmışlar.
Sic Parvis Magna
[+] 2 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Dün Iron Fist dizisine başlama kararı aldım ve 3-4 bölümünü hızlıca izledim. Açıkçası sabrederek ve ne zaman patlama olacak diyerek izledim. Hikayesi ne kadar ilgi çekse de dizi izleyeni çileden çıkartacak derecede kötü olmuş bence. 2 sezon çekilmiş, 3. sezon iptal edilmiş sanırım Daredevil ve Luke Cage gibi Iron Fist de koruyucular dizisinde oynuyor.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Avengers: Infinity Wars ve Endgame film yönetmenlerinin Netflix'te, Magic: The Gathering'in serisini yapacakları duyuruldu.

https://www.polygon.com/2019/6/3/1864801...hony-russo

Görsel
tTRiYax.png
Ara
Abi efsane yaaa 

Ara
agents of shieldin 6. sezonu harika olmuş zaten dizinin kendisi guzel akıcı dc dizilerindeki gibinyavaslama ve sinir bozucu durumlar yok ve 7. sezon son
Ara
Sly Cooper'ın animasyonlu bir serisinin HBO'ya geleceğine dair iddialar var. Daha önce filmini yapmaya başlayıp tamamlayamadıkları için pek bir beklentim yok ama olursa kesinlikle izleyeceğim.
tTRiYax.png
Ara
Descendants of the Sun'ı bitirdim. Böylelikle 3. Kore dizimi izlemiş oldum. Bir adet koreli chat arkadaşım var bu diziyi izlememi önermişti yine de biraz geçiktirdim çünkü fazlaca aşk dizisi ama önyargım boşunaymış bazı sahneleri hızlı sardıktan sonra eğlenceli bir dizi.
200w.webp?cid=790b76115d1e7ead69352f4d67...=200w.webp
Ara
Boardwalk Empire izliyorum yarıladım diyebilirim. Prodüksiyon anlamında devasa bir iş olmuş. Döneme de ilginiz varsa muhakkak göz atın. İzlemekte çok geç kalmışım.
Bilincin her türlüsü hastalıktır.
[+] 1 üye Zebercet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Battlestar Galactica izlemeyen varsa tavsiye ederim izleyin pişman olmazsınız
Ara
(31-08-2020, 23:18)ArsenalFC : Battlestar Galactica izlemeyen varsa tavsiye ederim izleyin pişman olmazsınız

Ben de çok severim BSG'yi. Mini dizileriyle ana serinin oluşturduğu kompleksi oldukça sevmiştim. Sahi Caprica'yı hala izlemedim. Ama izleyeceğimi de pek sanmıyorum. Asıl serinin tadını verebileceğinden şüpheliyim.
Ara
arka sokaklar 15 sezonda tekine ne oluyo
Ara
Bir-iki yıl önce olması lazım, Avrupa Yakası yeniden hatırlanmıştı. Bu durum çok "derin" analizler hak etmiyor ancak Türkiye'de son birkaç yıl içinde hem güzel zamanlar olduğuna dair bir inancın yaygınlaşması hem de nostaljizm duygularının yirmi yıl düzeyindeki kapsama alanının 2000'lerin başını da içine alacak biçimde "konumlanması" yüzünden hafızaların tazelendiğini düşünüyorum. Yaklaşık 12-13 bölüm kadar izledim, "eski Türkiye"'nin nasıl anlatıldığını görüp de bu minvaldeki paylaşımlara hak verdim. Aslı'nın abisini "clubber" olmamakla suçladıktan sonra Ekşi Sözlük'teki clubber başlığında, bu lafın tam da dizinin yayınlandığı 2004-2005 aralığında popüler olduğunun yazıldığını görmek gülümsetti açıkçası. Gülse Birsel zaman zaman fazla öngörülebilen bir senaryo yazmasına rağmen çok iyi bir iş çıkarmış gerçekten.
kalemler kaldırılmış ve sayfalar kurumuştur.
Ara
The Queens Gambiti izlemis olan var mı?
Çok büyük ses getirdi.
İzlemeyenler için izlemenizi şiddetle  tavsiye ederim. 
Mükemmel bir diziydi. :)
Ara
konusu nedir
Ara
Stellaris'in St:New Horizons modunu oynadıktan sonra Star Trek Enterprise izlemeye başladım o kadar zaman geçmiş hala izlenebilir bir durumda. Kaliteli dizi yapmışlar. Eski cgi'i görmezden gelebilir ve dizinin eski olduğunu göz önünde tutarak izlenirse bayağı iyi.

Dizi İnsanoğlunun ilk defa yüksek warp hızlarına çıkabilecek bir gemi inşa etmesiyle başlıyor.
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Akıncı dizisi Kertenkeledeki Akıncı karakteriyle alakalı mı bu konuda bilginiz var mı?
Ara
(07-11-2020, 20:17)merty : The Queens Gambiti izlemis olan var mı?
Çok büyük ses getirdi.
İzlemeyenler için izlemenizi şiddetle  tavsiye ederim. 
Mükemmel bir diziydi. :)
Şu sıralar trend,izlemeye başladım güzel gidiyor,imbd de 8.9 almış keşke 7 bölümden daha uzun bir yapım olsaydı.İzlemenizi tavsiye ederim.

Ayrıca bilmeyenler için,dizi yetim kalan bir satranç dehası kızı ve yaşadığı bağımlılıklarıyla olan mücadelesini anlatıyor.
[+] 1 üye Dreyfus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.