Dizi Sohbet
Tyson beyi Medcezir'e koysan onu da izlerim.
Ara
Cevapla
Netflix ilginç bir şeyler deniyor tekrardan. IDMb'de de 9.3/10 puan yapmış.

v5jjo8.gif
[+] 2 üye Snyk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
Love death and robots şahane olmuş.Black mirror tadında.Her bölüm birbirinden bağımsız.Kesinlikle izlenmeli.
[+] 1 üye Yohaynes nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
Black Mirror'un interaktif bölümü mü ne çıkmış galiba. İzlemedim ama baya kişiden duydum. Telltale Games veya Quantic Dream oyunları oynamamış insanlar hayatında ilk defa interaktif hikaye görünce dünyanın yuvarlak olduğunu keşfetmişçesine hypelanmışlar.
Shams Jorjani'nin de dediği gibi "fikirler ucuzdur", %100 haklı, iyi fikirler her zaman işin en kolay kısmı. Herkeste var.
[+] 2 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
Dün Iron Fist dizisine başlama kararı aldım ve 3-4 bölümünü hızlıca izledim. Açıkçası sabrederek ve ne zaman patlama olacak diyerek izledim. Hikayesi ne kadar ilgi çekse de dizi izleyeni çileden çıkartacak derecede kötü olmuş bence. 2 sezon çekilmiş, 3. sezon iptal edilmiş sanırım Daredevil ve Luke Cage gibi Iron Fist de koruyucular dizisinde oynuyor.
Ara
Cevapla
Avengers: Infinity Wars ve Endgame film yönetmenlerinin Netflix'te, Magic: The Gathering'in serisini yapacakları duyuruldu.

https://www.polygon.com/2019/6/3/1864801...hony-russo

Görsel
Ara
Cevapla
Abi efsane yaaa 

Ara
Cevapla
agents of shieldin 6. sezonu harika olmuş zaten dizinin kendisi guzel akıcı dc dizilerindeki gibinyavaslama ve sinir bozucu durumlar yok ve 7. sezon son
Ara
Cevapla
Sly Cooper'ın animasyonlu bir serisinin HBO'ya geleceğine dair iddialar var. Daha önce filmini yapmaya başlayıp tamamlayamadıkları için pek bir beklentim yok ama olursa kesinlikle izleyeceğim.
Ara
Cevapla
Descendants of the Sun'ı bitirdim. Böylelikle 3. Kore dizimi izlemiş oldum. Bir adet koreli chat arkadaşım var bu diziyi izlememi önermişti yine de biraz geçiktirdim çünkü fazlaca aşk dizisi ama önyargım boşunaymış bazı sahneleri hızlı sardıktan sonra eğlenceli bir dizi.
200w.webp?cid=790b76115d1e7ead69352f4d67...=200w.webp
Ara
Cevapla
Boardwalk Empire izliyorum yarıladım diyebilirim. Prodüksiyon anlamında devasa bir iş olmuş. Döneme de ilginiz varsa muhakkak göz atın. İzlemekte çok geç kalmışım.
Bilincin her türlüsü hastalıktır.
[+] 1 üye Zebercet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
Battlestar Galactica izlemeyen varsa tavsiye ederim izleyin pişman olmazsınız
Ara
Cevapla
(31-08-2020, 23:18)ArsenalFC : Battlestar Galactica izlemeyen varsa tavsiye ederim izleyin pişman olmazsınız

Ben de çok severim BSG'yi. Mini dizileriyle ana serinin oluşturduğu kompleksi oldukça sevmiştim. Sahi Caprica'yı hala izlemedim. Ama izleyeceğimi de pek sanmıyorum. Asıl serinin tadını verebileceğinden şüpheliyim.
Ara
Cevapla
arka sokaklar 15 sezonda tekine ne oluyo
Ara
Cevapla
Bir-iki yıl önce olması lazım, Avrupa Yakası yeniden hatırlanmıştı. Bu durum çok "derin" analizler hak etmiyor ancak Türkiye'de son birkaç yıl içinde hem güzel zamanlar olduğuna dair bir inancın yaygınlaşması hem de nostaljizm duygularının yirmi yıl düzeyindeki kapsama alanının 2000'lerin başını da içine alacak biçimde "konumlanması" yüzünden hafızaların tazelendiğini düşünüyorum. Yaklaşık 12-13 bölüm kadar izledim, "eski Türkiye"'nin nasıl anlatıldığını görüp de bu minvaldeki paylaşımlara hak verdim. Aslı'nın abisini "clubber" olmamakla suçladıktan sonra Ekşi Sözlük'teki clubber başlığında, bu lafın tam da dizinin yayınlandığı 2004-2005 aralığında popüler olduğunun yazıldığını görmek gülümsetti açıkçası. Gülse Birsel zaman zaman fazla öngörülebilen bir senaryo yazmasına rağmen çok iyi bir iş çıkarmış gerçekten.
Das Leben ist ein Geschäft, das die Kosten nicht deckt.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.