Dizi: The Witcher (2019)
O kadar karakterin arasından bi tanesi mi düzgün yapılmaz. :S
Ara
İlk attığım Ciri resmi gg olmuş
images?q=tbn:ANd9GcQD6SXLiaHUUOTdT8ytluq...MtYDkxHtjN
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Yenneferimiz valla ben düştüm kolay gelsin
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 2 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Başrol oyuncusunu bir ben mi beğenmiyorum ? Tamam süperman olarak iyiydi, görevimiz tehlikede de az da olsa iyiydi fakat burda tamamen ayrı durmuş sanki.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
[+] 1 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bence başrol çok kötü değil. En azından uymadıysa bile yan karakterlerden witcher'a gelene kadar çok dandik karakter var.

Benim merak ettiğim hikaye kitaptan mı oyundan mı alındığı. Kitapları okuyanların bileceği üzere hikaye çok daha farklı ve daha derin. Trailer'ı izlerken kitaptan da oyundan da kesitler gördüm gibi ama tam anlayamadım.
Ara
@Justicar Birinci sezonda ilk kitaptaki hikayeler senaryolaştırılacak diye biliyorum. Yazarla beraber çalışıyorlarmış. Teaserda kısa hikayeler harici roman serisinden parçalar da gördüm. (Ciri'nin çöl benzeri yerde dolaşması üçüncü romandan olmalı) 
Vir sapit qui pauca loquitur
Ara
Başrolde gerek makyaj gerek peruk gerek hareketler bi olmamış duruyo. Yani ne kitaptakiyle ne oyundakiyle örtüşmeyecek kadar sırıtan noktalar var. Yennefer de bana iğrenç geldi açıkcası. Kitap ve oyundaki haliyle siyah saçlı olması dışında bi ortak yön bulamadım. Ama Ciri olmuş sanki. Bi tek onu beğendim diyebilirim. Onun dışında dünyası, yan karakterleri ve olayları hoşuma gidecek gibi duruyor. Geralt ve Yennefer'iyse bi türlü beğeneceğimi sanmıyorum. Her karede o yapay duran saçlar gözüme batıyor.
Sic Parvis Magna
Ara
Fragman bende olumlu izlenim bıraktı, merakla bekliyorum.
pz5_4_1_by_schrodyus-d6kbn1b.gif
Ara
Illa sikayet etmek zorundasiniz dimi.
Ara
ST hic bir seyi begenmeme timi
Ara
Dizinin yapımcı ve senaristi Lauren S. Hissrich oyuncu seçimleriyle ilgili eleştirilere yanıt verdi:

image0.jpg

Bu da nam-ı diğer Triss Merigold'umuz Anna Shaffer.

108956.jpg

Şahsen ben yorum bile yapamıyorum. Politik doğruculuğunuz batsın.

Kaç milyonluk dizi çekiyorsunuz. Üç kuruşluk cosplaycileri aratan oyuncu seçimleri ve karakter tasarımları var. Netflix gün geçtikçe gözümde meşruluğunu yitiriyor.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Siyahi Elf mi olur be bacım yapacağınız işe Netflixleyim
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kaliteli birşeyi nasıl çöp edersiniz adlı eser. Slavlar zaten esmerdi bilen bilir.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
(01-08-2019, 13:08)cemal : Siyahi Elf mi olur be bacım yapacağınız işe Netflixleyim

Bi tane beyaz elf gostersene
Ara
(02-08-2019, 14:21)yafeshan :
(01-08-2019, 13:08)cemal : Siyahi Elf mi olur be bacım yapacağınız işe Netflixleyim

Bi tane beyaz elf gostersene
Siyahi Viking yapmak gibi bir şey senin dediğin. O zaman bana vikinglerin afrikadan çıkmadığını kanıtla diye geri soru sorayım sana...
x.PNG?width=1443&height=610

Gerçi biraz araştırdım onlar Elf değilmiş zaten spoiler olmasın diye ırklarını belirtmicem. Elf olmadığı müddetçe sıkıntı yok.
Ekstra olarak Triss hususunda da Yenneferda da ben dizi yapımcılarına güveniyorum bu arada sırf beyaz değil diye laf edenler ağlayabilir.
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
elf uyduruk bisey, viking oyle degil
[+] 1 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Death Note'a olanlar bu yapıma da olacak mı diye düşünmeden edemiyorum.
Ara
Netflix uyarlaması dediğimiz budur zaten arkadaşlar:

rqert.jpg
pz5_4_1_by_schrodyus-d6kbn1b.gif
[+] 2 üye MichaelWitmann nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Diziye dair yeni bir fragmanın 31 Ekim'de yayınlanması ve dizinin tahmini çıkış tarihi de 17 Aralık olarak öngörülmektedir.

Sic Parvis Magna
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.