Dizi: Westworld (2016)
Bence en iyi diziler sıralamasında ilk 10'u hak ediyor.

Ara
(05-12-2016, 16:57)Duman :

Ara
Kim şimdi 2018 i bekleyecek beyler
p8RNv0.png
2018'e kim öle kim kala.
Ara
Onedio Hangi Westworld Karakterisin ?

Alıntı:Bernard çıktı!
Ağır başlı, hoşgörü sahibi ve zeki. Bunlar Bernard'ı tanımlayan üç kelime, yani seni! Her zaman detaycı bir insan oldun. Bu da seni bazen çok yorsa da genelde hayatını böyle idame ettirmekten büyük zevk alıyorsun.
Ara
2018 dediğiniz nedir? Acaba 2017'nin son ayları olabilir mi?
[+] 1 üye Justicar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(06-12-2016, 00:59)Justicar : 2018 dediğiniz nedir? Acaba 2017'nin son ayları olabilir mi?

Değil hbo ya 2017 din sonu yada 2018 ilk yarısında çıkacak diyor 

2017 ye girerken 2018 in özlemini duymak :(
p8RNv0.png
Unutulup gitmiş bir konuyu tekrar gündeme getirelim. :)

Dizi güzel bir ilk sezon izletti. İkinci sezonu merakla bekliyoruz ama maalesef ikinci sezonun senaryosunda değişiklik yapıldığı için 2018'de yayınlanacakmış. İlk sezon hakkında kısa bir düşünce aşağıda.

Ara

İkinci sezon trailerı.
2. sezonun 2018 baharında çıkacağı onaylandı: https://medium.com/hbo-cinemax-pr/hbo-ci...a4424c4c44
Bugün başladım diziye. Konu olarak ilgimi çekti.
Ara
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
1.Sezonu az önce bitirdim. Efsane bir sezon finaliydi. Şu an hala etkisinden çıkamadım.
Ara
Tureng testi ve ai içeren bütün yapımlar beni etkileyebiliyor ve gerçekten çok güzel bir yapım bu. Birden fazla önemli yapımı aynı anda sunmayalım diye (özetle GoT yüzünden) bir sene gereksiz ertelediler bunun yeni sezonunu.
76561198072997558.png
[+] 1 üye ErkutErdem nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Dizinin 2. sezonu çıktı, 7 bölüm oldu bu arada. Başladığını bilmeyenler varmış. Bölümler gayet güzel ilerliyor, hikaye geçen sezona göre daha iyi takip edilebiliyor. Alıştığımızdan mı yoksa senaryoyu yazanlardan mı kaynaklı bilmiyorum.
Ara
Bu pazar sezon finali var, 8. ve 9. bölümlerle iyi hazırladılar sezon finalini. GoT gibi geliyor dizinin işleyişi, ilk bölümlerde çok bir şey yok, arada sırada bu sezonun 4. bölümü gibi güzel bölümler çıkıyor ama asıl önemli olan bölümler son 2-3 bölüm.

Ara
3. sezon teaser'ı çıkmış. 2. sezonu daha izlemeyenler için büyük spoilerlar var, dikkat edin.

Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.