Dizi: The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022)
(03-10-2022, 15:24)Grindelwald : Bu dizi çok ilginç bir hal almaya başladı. Dünya çapında bütün fanları kabak gibi ortadan ikiye böldü. Böldü derken öyle teori kasmalar falan diye değil. Sağcı solcu bölünmesi gibi ak ve kara gibi bir şey oldu. Övsen suç gömsen suç. Ha bende kişisel olarak 3-5 şey harici sürekli eleştiriyorum ki haklı eleştiriler. Eleştiriyoruz izliyoruz ama heyecan içinde değil. Çay almaya giderken durdurmazsın ya hani öyle izliyorum. 

Özellikle bizim millete bazı durumlar var ki akıl sır ermiyor. Adam gözü kapalı savunuyor diziyi. Bakın neden beğeniyor demiyorum. Gözü kapalı savunuyor diyorum. Çok ilginç.

Bence sebebi yazılı materyalleri okumamış olmak. Kitapların tadını alan ve Peter Jackson sayesinde Ortadünyayı hayal dünyasından çıkarıp somutlaştırmış insanlar için Rings of Power Tolkiene küfür gibi.
q59zb6s.jpg
Ara
(04-10-2022, 23:52)irfandurmus :
(03-10-2022, 15:24)Grindelwald : Bu dizi çok ilginç bir hal almaya başladı. Dünya çapında bütün fanları kabak gibi ortadan ikiye böldü. Böldü derken öyle teori kasmalar falan diye değil. Sağcı solcu bölünmesi gibi ak ve kara gibi bir şey oldu. Övsen suç gömsen suç. Ha bende kişisel olarak 3-5 şey harici sürekli eleştiriyorum ki haklı eleştiriler. Eleştiriyoruz izliyoruz ama heyecan içinde değil. Çay almaya giderken durdurmazsın ya hani öyle izliyorum. 

Özellikle bizim millete bazı durumlar var ki akıl sır ermiyor. Adam gözü kapalı savunuyor diziyi. Bakın neden beğeniyor demiyorum. Gözü kapalı savunuyor diyorum. Çok ilginç.

Bence sebebi yazılı materyalleri okumamış olmak. Kitapların tadını alan ve Peter Jackson sayesinde Ortadünyayı hayal dünyasından çıkarıp somutlaştırmış insanlar için Rings of Power Tolkiene küfür gibi.

Ben ana tema haricinde içerikte değişikliklere karşı değilim ama bunu iyi yazıp iyi kurgulayıp iyi montajlamak gerekiyor. Bu dizide kendi kendilerini ikileme düşürüyorlar sıkıntı orda. Bir sahnede yaptığı konuşmayı diğer sahnede bozuyor. Bakalım diğer bölümlerde ne yapacaklar.
 '' Draco dormiens nunquam titillandus ''
Ara
Katılıyorum bir çok yorumcunun dediği gibi dizi iyi kurgulanmamış ve hatta çok sahne kesilerek ortaya bir şeyler çıkarılmış. Bence 12-18 yaş arası olanlara hitap eden bir dizi kıvamında hatta bir çizgi film kıvamında. Yeni bir Yüzüklerin efendisi fan nesli oluşturmaya çalıştıklarını düşünüyorum. Böyle niş bir konuyu tüm herkese yediremeyecekleri için teenage nesli hedefe koyuyorlar. Tiktokculara reklam yaptırdıklarından anlamak gerekirdi.
q59zb6s.jpg
[+] 1 üye irfandurmus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Geçen gün arkadaşla beraber bir iki sahne bakıyorduk kulaklık olunca sesler aşırı iyi gelmişti bana o yüzden neyse yahu bir de kulaklıkla izleyim falan diye tekrar başlattım ama yok yine olmadı can çekişe çekişe ikinci bölümün ortasına geldim. Üstüne daha önce gözüme çarpmayan şeylere dikkat etmiş oldum daha da canımı sıktı :) hobbitlerde kadının biri diğerine laf atıyor kadın amerikan dizisinden fırlamış getto gibi dudaklarını büküp uuuuuuuv diyor :)
 '' Draco dormiens nunquam titillandus ''
Ara
Yeni bir Rings of Power günü ve yeni çileler. Yeni bölümü izleyen Kraliçe Miriel gibi oluyormuş dikkat  :smile:
q59zb6s.jpg
Ara
[+] 1 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ara
Çok şükür sezon bitti de kurtulduk. 7 bölümü izlemeye gerek yokmuş 8 i izleyin yeter.
q59zb6s.jpg
Ara
[+] 3 üye Joseph16 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Finalde Sauron'un girdiği tavırlar

Bu dizi beş sezona uzatılırsa aşırı sündürülür üç sezon olsa eh idare eder tadında kalabilirdi
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Çöplük bitti. Umarım bir daha gelmez.
[+] 1 üye Justicar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
[+] 1 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Haklı eleştiriler

俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.