Dota 2 başlarken önemli soru?
Merhabalar arkadaşlar ben Dota 2 ye başladım ama bağzı sorunlarla karşılaştım
steam indirip Dota2'ye ulaştım ve indir dedim ama indirilen şey 
Dota 2 Reborn Beta DotaVR indirdim sonra diğer indirme seçenekleri çıktı bunlarda şöyle:

Dota 2-Vulkan support

Dota2-OpenGL support for windows

Dota 2 workshop Tools DLC

bu seçenekleride indire bileceğimi söylüyor

ne yapmalıyım ve bunların anlamları nedir yardımcı olursanız sevinirim.

https://i.hizliresim.com/NnERpQ.png
Ara
Benim de bi sorum var, dota 2'ye başlayım mı başlamayım mı?

Daha önce böyle büyülü oyunları hiç sevmezdim. Lol'e başlamak istemiyorum da buna başlasam mı. Yoksa bunu öğrenen kitle yıllardır oynuyor, beni yenip dururlar mı ki.
Ara
Lol gibi karakter açman gerekmiyor. Tüm karakterlere doğrudan erişebiliyorsun. Bu da yeni oyuncular için bulunmaz nimet. Fakat lol gibi kolay değil oyun.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Uzun süredir düzenli bir şekilde oynamasam da önceden fazlasıyla oynadığım bir oyundur. Oyun LoL'e kıyasla daha komplike ve mekanik üzerine kurulu. Oyundaki tüm karakterlere anında erişime sahipsiniz. Şu sıralar pek oynamıyor olsam da zamanında hayatımın en güzel saatlerini geçirdiğim oyundur.

Posttaki soruya gelirsek oyun şu anda yüklenmiş durumda. DLC listesindeki diğer şeyleri indirmene gerek yok.

Yorumdaki soruya gelirsek de oyunda ister istemez, eskiden oynayıp sonradan tekrar başlayanlar dahil, bir öğrenme safhası oluyor. Yeni başladığında bu tip insanlarla eşleşmen daha olası diye tahmin ediyorum. Hatta oyununa fazlasıyla "uzun süredir oynamıyordum" diyen tipler gelebilir. Yenilmek de yenmek kadar oyunun parçasıdır. Bu yüzden direk gidip dereceli oyunlar da oynayamayacağına göre yenilmek büyük bir sorun teşkil etmez. O yüzden pek dert etmene gerek yok.

Kısacası oyun, şahsımca oynamaya değer ve fazlasıyla zevkli. "Yapamam ben ya" gibi düşüncelerle kendinizi uzaklaştırmayın. Bir şans verin.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.