Duyuru: Awakening the Nightmare Bu Sonbaharda Çıkacak
#1



Halo Wars 2: Awakening the Nightmare

E3 boyunca yayımlanan oyun duyuruları ve fragmanları arasında gözden kaçan birçok yeni duyuru oldu. Halo Wars 2'nin yeni eklenti paketi de onlardan biri, hiç şüphesiz.Bu yeni eklenti paketiyle birlikte oyuncular, oyuna yeni eklenen senaryo modunda, "Banished"in liderliğini üstlenip "Flood"a karşı koymaya çalışacaklar. Yeni senaryo modunun yanı sıra "Terminus Firefight" adlı yeni bir co-op modunu da oyuna ekleyecek. Bu co-op modunda oyuncular gelen düşman dalgalarına karşı kendi üslerini savunmak zorunda. 

Ayrıca oyuna iki yeni Banished lideri ve 2 çoklu oyunculu mod haritası eklenecek fakat bunlara ücretsiz olacak. Bir aksilik olmasa bu Sonbahar çıkışını gerçekleştireceği düşünülen yeni eklenti paketinin fiyatı ise 19.99 dolar olacak.


hw_atn_keyart1120-8e04e074beb04dad89f92e097aff85b5.jpg
"Bana ne"li Günler
[+] 2 üye Doraemon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#2
26 Eylül 2017 çıkış tarihi.
"Bana ne"li Günler
Ara
Cevapla
 




Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi



Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.