Duyuru: Crusader Kings III Türkçe Yama - 1.0.1 (%81.89) Çıktı
thumbnail.png

Strategyturk Crusader Kings III Türkçe Çeviri 1.0.1 sürümü çıktı.

Yama oyunun 1.0.3 sürümüne güncellendi, artık tüm 1.0.x sürümlerinde kullanılabiliyor.
Yamada çeşitli hata giderimleri ve olay çevirileri yapıldı.

ay%C4%B1ra%C3%A7.png

Oyun Sürümü: 1.0.x
Çeviri Yüzdesi: %81.89
Oyun Kodu: 2629

ay%C4%B1ra%C3%A7.png

Bu sürüm bir önceki 1.0 sürümünden 529 farklı satır içeriyor.

Strateji oyuncuları tarafından, strateji oyuncuları için.
[+] 9 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Çok teşekkürler. Elleriniz dert görmesin. Launcher bende sorunluydu ama launcher olmadan dil yükleme kısmını ''Game'' dosyasına atarak başardım.
Ayrıca; Youtube kanalımda videosunu paylaştım. İzlemek isteyen varsa izleyebilir.
Tekrardan teşekkürler. Çok sağolun.
Ara
Dostum 1.0.3 versiyonunda mod açılmıyor. Oyun direkt ingilizce açılıyor. Launcher'da Türkçe seçili olmasına rağmen böyle.
Ara
Paradox Mods sürümünü deneyin, yaşanan problemlerin %99'u Launcher kaynaklı.
Teşekkürler
Ara
Ellerinize sağlık bir kaç gündür oynuyorum harika iş çıkarmışsınız
Ara
Çok güzel bir çeviri projesi olmuş ellerinize sağlık.
Ara
Çeviri çok güzel olmuş teşekürler
Ara
çeviri için teşekkürler, elinize sağlık gerçekten!
Ara
elinize sağlık çok teşekkür ederim çeviri için.
Ara
Yamayı %100 yapma şeklinde bir düşünceniz varmıdır. ( Yani eventlerin içeriğide çevirilecek mi?)
[+] 4 üye SkyWolf nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Elleriniz dert görmesin bu yamayı türk oyuncularına kazandırdığınız için çok teşekkür ederim
Ara
elinize sağlık. yama yüzünden ck2 oynayamıyordum sayenizde oyunu satın aldım oynayacagım.
Ara
En güzel taraflarından biri paradox mods kullananlardaki yamayı da güncellemeniz sanırım. Teşekkürler, harikasınız.
Ara
Elinize sağlık fakat oyun %100 olmadan pek oynanılabilir değil özellikle eventlerin türkçe ingilizce karışmış olması baya eksi yönde etkiliyor.Umarım çeviri %100 olur arkadaşlarla beklemedeyiz
Ara
İleride bağış toplanırsa bilgim olsun diye üyelik açtım kesinlikle desteği hak ediyorsunuz. Çeviri için tekrar teşekkürler.
Ara
Merhaba , Yama %100 e ne zaman ulaşır ? Gerekirse şahsim adına bağış yapmayı düşünüyorum
Ara
Kim ne derse desin şu hali ile bile baya oynanabilir durumda. Oyun içi mekaniklerin hepsi çevrilmiş.
Gelişen eventlerde olan eksikleri event sonucuna bakarak seçebilirsiniz.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.