Duyuru: Crusader Kings III Türkçe Yama - 1.0.2 (%91.11) Çıktı
thumbnail.png

Strategyturk Crusader Kings III Türkçe Çeviri 1.0.2 sürümü çıktı.

Yamada geniş çaplı hata giderimleri yapıldı, olayların yarısı çevrildi.

ay%C4%B1ra%C3%A7.png

Oyun Sürümü: 1.0.x
Çeviri Yüzdesi: %91.11
Oyun Kodu: 4e3d

ay%C4%B1ra%C3%A7.png

Bu sürüm bir önceki 1.0.1 sürümünden 12211 farklı satır içeriyor.

Strateji oyuncuları tarafından, strateji oyuncuları için.
[+] 25 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Hızınız ve çıkardığınız işin kalitesi E.F.S.A.N.E ...
[+] 1 üye istinyecanavari nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kalite kokuyor eline sağlık.
Ara
Elinize kolunuza sağlık <3
Ara
Elinize sağlık teşekkürler.
Ara
Sa dostlar . öncelikle hepinizi eline sağlık . çalışanların paylaşanların . 28 yasındayım her türlü yamayı kurdum bugüne kadar . ama bunu bir halledemedim :D allah aşkına biri basit olarak anlatsın . çok mutlu olurum . 258771419 steam kodum bu arada bu
Ara
Elinize sağlık bu hızla giderse 1 aya tamamlanır. Şimdilik ara verdim oyuna yamayı bekliyorum.
Ara
Yeni güncelleme ile bugün oynadım ve cidden önceki sürüme göre çoğu kelimenin türkçeleştirildiğini gördüm.Türkçe yama ekibinin eline sağlık,efsane olmuş :)
Ara
Böyle güzel bir yamayı bizim için hazırladığınız için ekipteki herkese çok teşekkürler.
Ara
Ha gayret, %100'e az kalmış. :)
Ara
Teşekkürler çeviri için
Ara
çok güzel bir çeviri.
"liege" yerine süzeren gibi bir kelime kullanılıyor. onun yerine başka bir kelime olsa güzel olur ama benim de aklıma gelmiyor.
sahip, usta, patron, haşmetlim.
haşmetlim belki olabilir.
Ara
Süzeren bence gayet yerinde bir kullanım. Benim merak ettiğim şehir isimlerine bir düzenleme gelecek mi? Bazı şehir isimleri Türkçe iken bazıları İngilizce.
Ara
(20-09-2020, 20:46)mmmutlu93 : Süzeren bence gayet yerinde bir kullanım. Benim merak ettiğim şehir isimlerine bir düzenleme gelecek mi? Bazı şehir isimleri Türkçe iken bazıları İngilizce.

Evet, bende merak ediyorum.
Ara
(20-09-2020, 20:46)mmmutlu93 : Süzeren bence gayet yerinde bir kullanım. Benim merak ettiğim şehir isimlerine bir düzenleme gelecek mi? Bazı şehir isimleri Türkçe iken bazıları İngilizce.
günlük kullanımda kullanılmayan bir kelime olduğu için söyledim. en azından ben kullanmadım.
Ara
Teşekkür ederim çeviri için arkadaşlar. Çeviri olmasaydı satın alırmıydım bilemedim.
Ara
Süzeren, feodalizm de koruyan anlamına gelir. Gayet yerinde bir kullanım.
Ara
Selamlar oyunu Xbox game pass üzerinden yükledim paradox game hesaplarımı bağladım fakat türkçe yamayı bi türlü kurumadım launcher bölümünde girişin üzerinde olan mods seçeneğinin olmadığını fark ettim ne yapmam gerekiyor ?
Ara
mod yeni güncellemede çalışmıyormu? bende uygun değildir diye hata veriyor

Mod kendini güncellmedi teşekkürler. sıkıntı yok.
Ara
Türkçe modu kurunca haliyle oyunda ki başarımları elde edemiyoruz bu da çok uyuz bir şey gerçekten oyundan aldığım zevki engelleyebiliyor bunun bir çaresini developerlar getirmeyecek olmasından eminim uğraşmazlar öyle bir şeyle fakat bunun için bir mod falan yok mu alt tarafını oyunu kendi dilimde oynadığım için başarımları elde edememek çok saçma.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.