Duyuru: Crusader Kings III Türkçe Yama - 1.3d (%100) Çıktı
thumbnail.png

Strategyturk Crusader Kings III Türkçe Çeviri 1.3 sürümü çıktı.

Yama oyunun 1.3 "Corvus" yamasına ve "Northern Lords" içerik paketine güncellendi.
Bu sürüm bir önceki 1.2.1d sürümünden 5,556 farklı satır içeriyor.

ayrac.png

Oyun Sürümü: 1.3.x
Çeviri Yüzdesi: %100
Oyun Kodu: 5b8a

ayrac.png

ayrac.png
Ara Güncellemeler

1.3b - 18/04/2021
1.3c - 04/05/2021
1.3d - 09/05/2021

Strateji oyuncuları tarafından, strateji oyuncuları için.
[+] 19 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ellerinize sağlık, teşekkürler.
Ara
Elinize sağlık bunu bekliyorduk ne zamandır.
Ara
Elinize sağlık. Türkçe yamasız oyun gitmiyordu. Bu arada bu hafta salı günü adamlar geliştirici günlüklerinde önemli bir şeyler duyuracaklarmış. İlk genişleme dlc'sinin duyurusu olabilir belki.
Ara
elinize sağlık.GG.
paradox ...lı "Güçlü olan vikingleri daha güçlü yapalım" diye DLC çıkardılar nasıl iştir anlamadım.
Ara
Dlc'yi tam çevirdiğinize emin misiniz? Şimdi açtım da bir olay çevrilmemiş.
Ara
süpersiniz
Ara
Yamanın steam versiyonunu kullanıyorum. Tekrar yeni oyun açtım yama sürümü olarak 1.2.2 diyor. Kararlar falan İngilizce olarak gözüküyor.
Ara
Steam'i kapatıp açın. "DLC'yi tam çevirdiğinize emin misiniz?" gibi sorulardan evvel güncel sürüme sahip olduğunuza emin olun.
[+] 3 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Yamayı kaldırıp tekrar kurduktan sonra düzeldi. Tekrar elinize sağlık.
Ara
Harikasınız. Ellerinize sağlık sayenizde tekrar keyifle yeni bir save'e başlayacağım. Tekrar teşekkürler!
Ara
Teşekkürler, bunu bekliyordum. Başarımlar için ing oynayayım dedim de olmuyor, tat vermiyor. Yabancı kalıyorum oyuna.
Ara
Emeğinize sağlık çok harika bir iş çıkartmışsınız yine.
Ayırt etmesi çok basit;

Uluyorsa Kurt'tur, Yalıyorsa İt'tir.
Ara
Bütün ekibin eline sağlık.
Onen i-estel elyë, ú-chebin estel anim.
Ara
Adamlar yamayı çevirdim diye yayın yapıyor, "tam çevirdiğinize emin misiniz?" gibi bi tutum ücretsiz ve gönülden gelen bi hizmet için nankörlüktür.

Elinize kolunuza sağlık.
Ara
Şükür kavuşturana. Emeğinize sağlık, çok teşekkürler.
Ara
1.3 sürümü için çeşitli hata giderimleri içeren 1.3b ara güncellemesi çıktı. Bu ara güncelleme 154 satır değişikliği içeriyor.

Yeni oyun kodu: 6e17
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Teşekkür ederiz.
Ayırt etmesi çok basit;

Uluyorsa Kurt'tur, Yalıyorsa İt'tir.
Ara
Hocam çeviri çok güzel ama ben bu çevirinin farklı bir versiyonunu kullanıyordum çalışıyordu. Şimdi bu yamayı kuruyorum steam üzerinden ama çeviri gerçekleşmiyor nasıl çözücem? Bu arada ellerinize sağlık
Ara
(21-04-2021, 15:49)reastngates : Hocam çeviri çok güzel ama ben bu çevirinin farklı bir versiyonunu kullanıyordum çalışıyordu. Şimdi bu yamayı kuruyorum steam üzerinden ama çeviri gerçekleşmiyor nasıl çözücem? Bu arada ellerinize sağlık

Mod normalde otomatik güncelleniyor. Paradox Launcher üzerinden "Yüklü tüm modlar" a tıklayıp, sağ üstteki "yüklü modları tekrar yükle" seçeneğini deneyebilir veya Steam üzerinden moda olan aboneliğinizi sonlandırıp tekrar abone olarak güncelleyebilirsiniz.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.