Duyuru: Dawn of War III - Leaderboard ve Denge Yaması
#1
fAtG8R15oceLYdPO-92b404e556588ced6c1acd4...f73a93.png

Dawn of War III'ün yeni yamasıyla birlikte oyuna 'Leaderboard' sisteminin ekleneceği belirtildi. Oyunun çıkışından itibaren oyuncuların zaferlerinin ve yenilgilerinin, bu oyuncuların daha isabetli bir şekilde diğer oyuncularla eşleştirilmesini sağlamak için kayıt altında tutulduğu ve bu kayıtların artık leaderboard aracılığıyla takip edilebileceği belirtiliyor.

Bu tabloda 1v1, 2v2, 3v3 olmak üzere farklı fraksiyonlardaki istatistiklerinizi görebilmeniz mümkün. Aynı zamanda en başarılı oyuncular hangi Elite'leri tercih ediyor bunu da öğrenebileceksiniz.

Bunun yanı sıra oyunda, oyunun ilk 5 dakikasındaki hataların tüm oyuna malolması gibi durumlara müdahale edecek bir denge değişikliği yapılması planlanıyor. Birimlerin etkisinden, çeşitli yeteneklerin gücüne kadar çok sayıda unsur geliştiricilerin analizinden geçmiş, yakın bir zamanda tam olarak neyin değiştiğini daha net öğrenebileceğiz.
Per aspera ad astra.
Cevapla
#2
Bu yamanın 10 gün sonra, 31 Mayıs'ta çıkması bekleniyor.
Per aspera ad astra.
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.