Duyuru: Make War Not Love 5
#1
gOW5aQ.jpg

SEGA her 14 Şubat Sevgililer Günü kendi bünyesindeki strateji oyunlarının toplulukların belli görevler üzerinden çekişmeye girdiği ve bu sırada ödüller kazandığı bir etkinlik formatı. Ancak bu yıl oyunlar arası bir çekişme yerine dayanışma söz konusu.

Geçen yılın birincisi Total War: Warhammer olan etkinliğin bu yılki katılımcıları
Total War: Warhammer II
Endless Space 2


Yarışmaya katılmak için yapmanız gereken tek şey Make War Not Love adresine giderek Steam üzerinden kaydolmak ve e-posta adresinizi onaylamak
14-18 Şubat tarihleri arasında sürecek etkinlikte her gün bir oynanma süresi limiti belirlenecek ve bu 4 oyundan herhangi birini oynarken geçirdiğiniz süre tüm katılımcıların oynama süresinin toplandığı bir havuzda birikecek. 

Bu 4 oyunun toplam oynanma süresi gün sonunda hedeflenen oynanma süresine ulaşmış ise tüm katılımcılar, içinde SEGA'ya ait oyunlar ve katılımcı oyunlara ait içerikleri barındıran pakete ücretsiz sahip olmuş olacak.


Ayrıca yarışmaya kaydolan herkese "Revenge of Shinobi" ile "Streets of Rage 2" oyunları ücretsiz.


[+] 3 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#2
Sadece Sega 'nın belirlediği 4 oyun mu? Diğer Sega oyunlarını oynasak olmuyor mu? Mesela Rome 2.
Ara
Cevapla
#3
(14-02-2018, 15:39)eminnn : Sadece Sega 'nın belirlediği 4 oyun mu? Diğer Sega oyunlarını oynasak olmuyor mu? Mesela Rome 2.

Sadece ilk mesajda yazılan 4 oyun.
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.