Duyuru: Shogun 2 - Battle of Kawagoe Ücretsiz İçerik
#1
Ekran_goruntusu_2020-10-15_212957.png

Total War, Shogun 2'de 2011'de sadece pre-order siparişte bulunanlara verilen Kawagoe Muharebesi içeriğini ücretsiz olarak vereceğini açıkladı.

https://www.totalwar.com/blog/total-war-...f-kawagoe/ :Bazılarınız belki hatırlarlar, Shogun 2 2011'de ilk çıktığında yalnızca erken alım yapanların sahip olabildiği bir ücretsiz içerik vardı, Battle of Kawagoe. Şimdi bu etkileyici savaş haritasını kendiniz keşfedebilirsiniz.

Tarihin en etkileyici muharebelerinden birini etkinleştir ve General Ujiyasu'nun başarısına erişip erişemeyeceğini gör.

Tarihi Kawagoe Muharebesi'nde Hojo Klanı'nı, Uesugi, Ogigayatsu ve Ashikaga Klanlarının ortak kuşatmasını kırmak üzere gizlice saldırmak için gecenin karanlığını kullanmıştı. Zayıf zırhlarına rağmen, hız ve gizlilikteki üstünlüklerini kullanarak makus talihlerinin üstesinden gelip galibiyete ulaştılar.

Total War: Shogun 2 2011'de çıktığında erken alım bonusu olarak verilen The Battle of Kawagoe, ismini Kawagoe Muharebesi'nden alan bir savaş haritasıdır. Şimdi de onu ücretsiz olarak herkese açık hale getiriyoruz.

Bir grup fan haritanın kullanıma açık olması için çabalıyordu ve biz de onun SEGA'nın 60. doğum günü kutlamaları için güzel bir hediye olacağını düşündük.

Battle of Kawagoe Steam Sayfası üzerinden temin edebilirsiniz.
elefsar.jpg
[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.