EA Play Abonelik Servisi
65 lirayken almayı düşünüyordum ancak şu şartlarda bi aylık alıp tüm oyunlarını hızlıca bitirmek dışında bi olayı kalmamış. EA Play Pro gelirse o zaman uzun uzun tartışırız. Şuan için bomboş bir servis. Muadillerinden daha az içeriğe sahipken daha pahalı. Kesinlikle önermiyorum.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(01-09-2020, 00:04)Kirpi : Kısa süreliğine fifa için belki alabilirim ama onun dışında para tuzağı gibi geliyor bana.

Fifa yok aziz dostum, bende fifa var diye balıklama atlamıştım.
Ara
Fifa 21 var diyor
Ara
(01-09-2020, 11:46)Kirpi : Fifa 21 var diyor
O muhtemelen ea play abonelerine 10 saatlik deneme süresi olarak olacak. 21 birde yeni oyun, onu getirmek İçin sarf ettikleri efor ile fifa20 ve öncesi için sarf edilen efor aynı değildir.
Ara
EA Play, Xbox Game Pass'e abonelik ücreti artmadan ücretsiz bir şekilde ekleniyor. wow

[+] 1 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Xbox gamepass ea play'in yarısına yakın bir fiyatta değil mi? Baya şaşırdım böyle bir şeyin olmasınsa.
Ara
PC için olan Xbox gamepass betada olduğu için fiyatı 15 liraydı ayda. Şimdi EA Play'i ekleyerek betadan çıkıyormuş. Yeni fiyatı aylık 30 lira.

Yani Xbox gamepass alırsanız zaten 30 lira olan EA Play yanında bedavaya geliyor gibi bir şey.
[+] 1 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
EA Play 10 Kasım'da ekleniyor.
Ara
Bu arada Microsoft Store'da Gamepass'ten ayrı fiyatı hâlâ aylık 12, yıllık 65 lira. Güncellemeyi unuttular sanırım.

https://www.microsoft.com/tr-tr/p/ea-play/CFQ7TTC0K5DH/
Ara
Kimse ordan almayınca farketmemişlerdir.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.