2018 Yaz Festivali: HoI4 - Waking the Tiger Çekilişi
IMzRGK.png

Strategyturk Yaz Festivali 2018 kapsamında düzenlenen çekilişlerin ikincisi olan Hearts of Iron IV: Waking the Tiger çekilişine hoş geldiniz.
Çekilişe katılmak için konu üzerinden katıldığınızı belirtmeniz yeterlidir, çekilişlerin işleyişi için Forum Çekilişleri konusunu inceleyin.
Kazanmanız durumunda Waking the Tiger istemeyip, değeri esas ürünü aşmamak üzere bir başka HoI4 eklentisi veya oyunun kendisini talep edebilirsiniz.
Çekiliş başladıktan yaklaşık 1 hafta sonra sonuçlanacak, kazanan bu konu üzerinden duyurulacaktır.

HoI4: Waking the Tiger
Hearts of Iron IV'un son çıkmış eklentisi olan Waking the Tiger, İkinci Dünya Savaşı'nın ilk cephesi olan Çin coğrafyasına odaklanıyor. Bu eklentiyle oyundaki Çin devletleri için ulusal odak ağaçları, Almanya ve Japonya için yeni seçenekler, Emir-Komuta zinciri, general özellikleri ve karar mekanikleri gibi çok sayıda yeni özellik oyuna ekleniyor.

Strateji oyunlarından Türkçe haberler ve diğer içerikler için aşağıdaki linkler vasıtasıyla sosyal medya sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

st-facebook-75x75.png st-twitter-75x75.png st-youtube-75x75.png
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
v1.png
Ara
Çekilişe Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
Sic Parvis Magna
Ara
Katılıyorum
giphy.gif
Ara
Katılıyorum
hby6qc.gif
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
katılıyorum
Ara
Katılıyorum.
Ara
katılıyorum
200w.webp?cid=790b76115d1e7ead69352f4d67...=200w.webp
Ara
katılıyorum
Ara
Katılıyorum.
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katiliyorum.
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.