Anket Başlığı: Ekran Görüntüsü Etkinliği
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Doraemon

1 7.14%
Wickhart

4 28.57%
Duman

0 0%
zencefil

1 7.14%
altnkurt

3 21.43%
Aeschyli

5 35.71%
Katılımcı sayısı: 14 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Ekran Görüntüsü Etkinliği: Nisan 2017
GEGE.png
Strategyturk Ekran Görüntüsü Etkinliğine hoş geldiniz.
Etkinliğin işleyişine dair bilgiyi bu konudan alabilirsiniz.

Nisan ayının ikinci haftası içerisinde oylama aşamasına geçeceğiz.
Katılımlarınızı bekliyoruz, herkese başarılar.

Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Çalışmama Vahşi ejderhanın keşmekeşliği adını veriyorum.

[+] 4 üye Wickhart nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ara
Sic Parvis Magna
Ara
Mario gibi 2 boyutlu oyunlar ve loading/cinematic görüntüler için kural eklenebilir gibi duruyor. Düşünceleriniz neler?
Bence oyuna dahil ve kullanıcı tarafından çekildiği sürece Main Menu görüntüsü bile konulabilir. Sonuçta güzel bir şey göreceksek bunu neden engelleyelim ki?
Sic Parvis Magna
Ara
Yaklaşık 15 denemeden sonra halledildi ve güzel bir poz yakalandı. Nameless King kadar olmasada yinede zorlayıcıydı. :)

Ara
Anket açıldı.
"Vahşi Ejderhanın Keşmekeşliği" harika çalışma  :up:
Ara
(17-04-2017, 14:34)Duman : Mario gibi 2 boyutlu oyunlar ve loading/cinematic görüntüler için kural eklenebilir gibi duruyor. Düşünceleriniz neler?

Gelecek ay olacak olan etkinliğe yeni kurallar dahil edilmeli. Sinematikler gibi herkesin gördüğü normal şeyler değil oyun içerisinden kişinin kendi çektiği ekran görüntüleri olmalı.
[+] 1 üye zencefil nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Evet aslında doğru diyorsun.
Sic Parvis Magna
Ara
Forumun ufkunu açan sanatsal ekran görüntüsü çalışmam üzerinde kurulmaya çalışılan negatif algılara ve engelleme planlarına karşı, forum üyelerini sağ duyuya davet ediyor, yapılan bu yorumlara karşı çalışmamın desteklenmesini istiyorum. Bana vereceğiniz her oy bu zihniyete bir tokat ve sanata bir katkı olacaktır. :up:
Ara
(21-04-2017, 02:30)Wickhart : Forumun ufkunu açan sanatsal ekran görüntüsü çalışmam üzerinde kurulmaya çalışılan negatif algılara ve engelleme planlarına karşı, forum üyelerini sağ duyuya davet ediyor, yapılan bu yorumlara karşı çalışmamın desteklenmesini istiyorum. Bana vereceğiniz her oy bu zihniyete bir tokat ve sanata bir katkı olacaktır. :up:

Çağrını aldım kardeşim, bende evet diyorum. Yüksek bütçeli PClerden alınan süslü fotoğraf hegomanyasına son vereceğiz.
Ara
Oyun, oyundur.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Ben 2d oyunlar için değil, loading/cinematic görüntüler için kural konulması taraftarıyım. Yoksa 2d oyun da dibine kadar oyundur ve yarışmaya katılmayı hak eder.
Sic Parvis Magna
Ara
20170416200759_1.jpg

@Aeschyli kazandı, tebrikler.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.