Empire - Kısa Sorular ve Kısa Cevaplar
gXyVMN.jpg
Oyun hakkında aklınıza takılan şeyleri buraya yazabilirsiniz.
D99lQz.jpg
Ara
İlk soru benden olsun madem.Oyunda Amerika ile oynamak istedim ve seriiyi tamamlamak gerektiğini duydum.Seriiyi adım adım ilerledim ama en onunda normal bir şekilde oynarken aklıma bir soru takıldı.Amerika ile Avrupa,Asya ve diğer kıtalara gidip gidemeyeceğimi bilmek istedim.
76561198063206421.png
Ara
https://www.youtube.com/watch?v=13-D16wgOKE

Önce bağımsızlığa giden yolu (Road to independence) bitirdikten sonra Amerika açılır. Evet gidebilirsin yukarıda videosu var.
D99lQz.jpg
Ara
Oyunumda Maratha ve Polonya aşırı ve dengesiz derecede büyüyorlar bunun bir çözümü vs varmı (yeni bir sürüm fln)
Kingdom of Cappadocia 
Ara
Sürümün kaç?
Ara
en son sürümde öyle zaten maratha irana kadar geliyo
Ara
Oynadığım her oyunda Maratha Babür'ü yok ederek tüm Hindistan'a hükmedip İran ile savaşmaya geliyordu. Bir sefer oynama fırsatım olmuştu orta ve ileri dönem birimleri gerçekten fena değil.
Âcizler için imkansız, korkaklar için müthiş gözüken şeyler kahramanlar için idealdir. -  Mustafa Kemal Atatürk
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.