En Nefret Ettiğiniz Oyun Hangisidir?
En Nefret Ettiğiniz Oyun Hangisidir?  =D
Ara
Mario.
Ara
Hearts of Iron 3
Ara
Borderlands'in ilk oyunu hariç bütün serisi.
Ara
Sanırım World of Warcraft.
n20GdM.png
Ara
Cookie Clicker
Ara
Counter Strike Global Offensive
1NrVyj.gif
Yardım almaya alışan emir almaya da alışır.
[+] 3 üye Furkovic nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
League of Legends. Ama halen oynuyorum.
76561198032000419.png
[+] 2 üye Yabgu Khan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Genel olarak MOBA türünü sevmiyorum. Özellikle League of Legends...
Vir sapit qui pauca loquitur
[+] 2 üye Emirhan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Clash of Clans.
Ara
Bir insanın bir oyundan nefret etmesini gerektiren sebep nedir acaba? Oynarsın beğenmezsen bırakırsın.
[+] 3 üye Justicar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bilgisayarımın kaldıramadığı her oyundan nefret ederim  :-I
[+] 11 üye Royal Guard nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Global Offensive / Call of Duty.
Ara
(17-03-2016, 19:57)Justicar : Bir insanın bir oyundan nefret  etmesini gerektiren sebep nedir acaba? Oynarsın beğenmezsen bırakırsın.

DotA gibi kanser komüniteli oyunlar aynı anda hem bağımlı gibi oynanıp hem de kendisinden nefret ettirebiliyor, tamamen yanımdaki adama bağlı ama.
Bizim zamanımızda elektrik yoktu. IPhone'umuzu şarj edemiyorduk.
PzC/MC/FWWC Opsiyonel Kuralları ve Parametre Verisi
Diğer PzC/MC/FWWC Konuları ile PzB Konuları
Ara
Life is Feudal diyebilirim. Çıktığında çok güzel ve yaratıcı bir oyuna benziyor diyerek 60 liraya almıştım. Ta ki 4 günlük hevesimi alıp oyunda kimsenin olmadığını farkedinceye  kadar.

Oyun aslında kalabalık oynansa gerçekten kaliteli bir oyun olma potansiyeline sahip ama sunucular boş, oyun gelişmemiş birde bu 60 lira. Oyunun geliştiricilerinin bu sorumsuzca yavaş davranmasından ve 60 lira olmasından ötürü oyundan nefret ettim.
Ara
hayatımda gördüğüm en saçma oyun olmasına ramen, etrafımdaki hemen hemen herkesin oynadığı oyun olan clash of clans. Ne bulurlar şu oyunda bilmem
[+] 2 üye Xatai nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Candy crush aslinda oyundan nefret etmiyorum yapimcidan nefret ediyorum desek dogru olur.Yapimci firma king ilk baslarda yeni unlu olmusken adindan ekmek yemeye calisan firmalara dava aciyordu mesela crush ve ya saga gibi isimlerin tutunmasina izin vermiyordu. Buraya kadar normal amma gecen yil belki duymussunuzdur 'The Banner Saga' adinda oyun cikmisti iste iyi elestiriler almisti sorun burada basliyor bildiginiz yukarda yazdigim gibi oyun 'saga' kelimesinin azizligine ugruyor.King iddia ediyor ki bizim ismimizden para kazanmaya calisiyorsunuz.Banner sagayi bilmiyorsaniz oyun viking temali rol yapma oyunu candy crush aciklamaya gerek yok puzzle oyunu iste.Banner saganin yapimcilari sonra acikladi bizim avukatlara verecek paramiz yok ne olacaksa olsun.Tabi sonra mahkeme banner saganin sucsuz oldugunu kabul etti amma ne olursa king bende o para goz yapimci imajini pekistirdi.
Ara
Clash Of Clans tarzı oyunlar, MOBA oyunlar, HL3 ve oyundan sayarsak WULFTAYM!!!!.
Ara
Kesinlikle cs go monitörümü kırmama sebep oldu ama şimdi girip oynayacağım :D
[+] 1 üye zencefil nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
LOL ve Garry's Mod

Garry's Mod gibi bir işssizlik harikasını tebrik etmeliydim gerçi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.