En sevdiğiniz ve en sevmediğiniz event
Crusader Kings 2'nin içinde binlerce event var kimi zaman güldürüyor kimi zaman bilgisayarı kırma isteği getiriyor. peki sizin oyunda en sevdiğiniz ve en sevmediğiniz event ne ?
Ara
Satranç eventi:

Genelde öldüğüm ölmez isem de bi kazanıcı olmayan saçma salak bir event kendisi.
[+] 4 üye BigUnicorn nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İki karakterimde üst üste suikaste kurban gitti suikast eventleri
[+] 2 üye Kurmayalbay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
öncelikle yanlışım yoksa satrançtan kurtulursak life after death diye modifier verip health veriyor onu söyliyim
sevdiğim eventler bu summon the council eventi varya bunun sonucunda mareşalini uzak diyarlar yolluyorsunuz ve size ordan mistik birini getiriyor ölümsüzlük ararken değişik değişik sınavlar yapıyor geçerseniz güzel modifierler traitler veriyor geçemezsiniz ölüyorsunuz genelde (hiç immortal olamadım o yolla belirtiyim)

satranç eventi genelde beni öldürsede sevdiğim bir eventdir gelince ciddi manada zevk alıyorum

Sonra business focus alınca ticaret seferi eventi size neredeyse masarafsız çok yüksek para +2stewardship +10city vassal opinion başkentiniz için trade route etkisi castle tax +20 city+30 temple+30 30 sene kalıyor bu ve 200gold verip uzatabiliyorsunuz

sevmediklerim düelloda nadirde olsa berabere kalıp 2tarafında ölmesi bilgisayarı kırasım geliyor
suikast eventleri çünkü tam o anda bana karşı kurulan suikastın %100 olduğunu farkediyorum(40-50lerde takılıyor diye karışmıyorum)ve ölüyorum

viking oynarken legendary gathering yaparken ayı gibi personel combat kastığım kralın herkesi yenip kutup ayısından tek yemesi(benim kralımın persenol combatı onun 2 katı)

birde en olmadık zamanda kralımın savaşta ölmesi eventi (sırf berserker olduğu için)
[+] 3 üye Littleİskender nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hastayken hacca gidildiğinde hastalıktan kurtulma eventi gelebiliyor. Beni kanserden kurtarmışlığı olduğu için sevdiğim bir eventtir. Savaş meydanında gelen kötü eventleri sevmem. Kolun bacağın kopuyor, ölüyorsun sonra.
[+] 2 üye Enesyavuz nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.