Anket Başlığı: Kart Tasarım Yarışması #2: Haziran 2017
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Wickhart - Colder than Heart

0 0%
Duman - Arcane Frenzy

1 20.00%
ZenderX - Feel the Traps

1 20.00%
Aytaç - Sacrifice for God

1 20.00%
Merco - The Curse of an Orphan Child

2 40.00%
Windfall42 - Shift

0 0%
Katılımcı sayısı: 5 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Etkinlik: Hearthstone - Kart Tasarım Yarışması #2: Kısa ve Öz
Hizliresime yükledim tamamdır.
Ara
(12-06-2017, 20:45)Duman : Minion yoketmek üzerine olan efektlerde "for each minion destroyed" diye bitmeli diye hatırlıyordum ancak "for each" diye bitiyormuş. Şimdi daha kötü oldu :/
Aytaç'ın resminde sadece sacrifice yerine destroy demek gerek.

Ben de öyle sanıyordum
Ara
zBm3O4.png
[+] 1 üye PashaZade nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Windfall42 Pashazade gibi arkaplansız yüklersen sevinirim.

@PashaZade Oyunda 2 mana'ya 1 minion canlandıran kart var, dolayısıyla 4 manaya 3 minion canlandıran kart dengeli değil.

Ayrıca ikiniz de neutral spell yapmışsınız sanırım, oyunda neutral spell yok. Bir sınıf için yapmanız lazım.
(13-06-2017, 04:01)Duman : @Windfall42 Pashazade gibi arkaplansız yüklersen sevinirim.

@PashaZade Oyunda 2 mana'ya 1 minion canlandıran kart var, dolayısıyla 4 manaya 3 minion canlandıran kart dengeli değil.

Ayrıca ikiniz de neutral spell yapmışsınız sanırım, oyunda neutral spell yok. Bir sınıf için yapmanız lazım.

benimki paladin de

7NoaJl.png
Cogito, ergo sum
Ara
(13-06-2017, 04:01)Duman : @Windfall42 Pashazade gibi arkaplansız yüklersen sevinirim.

Hocam denge konusunu çok abartmayalım bence. Kartın uçuk olduğunu düşünenler oy vermez sorun çözülür.
Ara
Anket açıldı, katılımcılara başarılar.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Oyları bekliyoruz.
Yarışma sonuçlandı, @Merco tebrikler.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.