Etkinlik: HoI4 - Almanya ile En Geniş Sınırlara Ulaş!

henell.png
Hearts of Iron IV yarışmalarının ilkine hoşgeldiniz.

Yarışma Düzeni
Her ay 1 yarışma konusu yönetim tarafından belirlenecek.
Hearts of Iron IV bölümündeki Yarışmalar Genel Konusundan farklı yarışma konuları için öneride bulunabileceksiniz.
Yarışmalara her üye katılabilir, üyeler katıldıkları resimlerde sonradan güncelleme yapabilirler.

Yarışma #1
Almanya ile en geniş sınırlara ulaş!
Katılımcıların kontrol ettiği state sayısı sayılır.
Oyunun zorluğu normal (regular) olmalıdır.

Ödül
Birinciye istenen HoI4 Lider Avatarı ve 5 Imperium
İkinciye teselli ödülü olarak 4 Imperium
Üçüncüye teselli ödülü olarak 3 Imperium

Örnek Ödül Avatarları
z4rd29.pngGzoLpV.pngy4LbA7.png6n53l3.png
WY1J6N.png3oYy1r.pngpPBrjq.pngkvnVAr.png
Profili sola almanız durumunda avatarlar 2 kat büyük görüneceklerdir.

Son Katılım Tarihi
30 Haziran

Katılımcılar ve Resimleri
Ceyo
Nogrod
Reoberg
ferevon
jax61

Katılıyorum.
Ara
Katılımcıların katılıyorum demesine gerek yok, katıldığınıza dair görselle birlikte de katılabilirsiniz.
İkinci sayfaya düşmesin konu.
Lategame lagina dayanabilen varsa gorsel gelir :D
Ara
aEYp6Q.jpg
Gayet iyi bir blitzkreig in sonuçları

v4PV14.jpg
Ara
Yanlız bi problem var. Toprak alamıyorum anlaşmalarda doğru düzgün. Bende beceremiyor olabilirim tabi.
Ara
R3rGLj.jpg

pPb2qL.jpg

kv903m.jpg
A leader is a dealer in hope

Ara
Tebrikler, daha çok katılım bekliyoruz.
PM1aD8.png

Savaş bitmedi daha :D
Denemeyi bilene imkansız yoktur.

- III.Alexandros (Büyük İskender)
Ara
Katılım tarihini bu ayın sonuna kadar uzattım. Daha çok katılım bekliyoruz.
59C59954FAA7CEF1299112D188BAFDE2741DDBF9

Sığmıyor buraya daha bi sürü ada var ama anlamışınızdır zaten. Artık Sovyetlere falan girmeye uğraştırmazsınız umarım bu saatten sonra da.Hiç yapmamış olmama rağmen 350 CIC var ve hepsı aralıksız MIC basıyor şu an 20 civarı aynı anda fabrika inşaa ediliyor.
wc işten bile değil artık ama kim uğraşacak.
Ara
hileli oyun. bu oyun imkansız yani.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
(27-06-2016, 10:09)jax61 : hileli oyun. bu oyun imkansız yani.

tüh ya yakalandık
Ara
gerek var mı buna şimdi. adam burda ciddi ciddi bir yarışma düzenliyor .sen gelmiş hileli oyununu burada paylaşıyorsun. tüh ya yakalandık deyip bir de pişkinliğe gerek yok.zaten hileli olduğu her haliyle anlaşılıyor. yani yakalanma durumu da yok. tartışmanın uzamaması için bence iletini düzenleyip resmi kaldırmalısın.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Valla bravo kimse anlayamaz demiştim ama iyi tespit ettin
Ara
@jax61 Sordum hile değilmiş, sadece konuda oyununa hile denmesine yetişkin gibi karşılık verip gerekirse hamlelerini vs anlatmak yerine alternatif yöntemi seçiyor arkadaş.
hile olmadığına inandırsın o zaman arkadaş. diğer yöntemi seçsin .çünkü bu oyun ya hileli ya da exploitli yni yine hileli. 36 da başlayan oyun 38 de bitecek hem de amerika ingiltere devredışı kalacak. hadi anladık ilk savaşı fransaya açtı diyelim. sen ingiliz kanalına ulaşana dek yıl zaten 38 e dayanır. ilk başlangıçta fransız ordusu sayıca almanyaan fazla .onu geçtim ingiliz donanması? hadi onu da geçelim 250 parça amerikan donanması ne oldu da 38 de oyun bitti
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Hilesiz exploitsiz olduğuna inandırmak gibi bir vazifem yok, inanmamayı seçiyorsanız keyfiniz bilir ve bu durum beni zerre bağlamaz.
Ara
o zaman sen en iyimizsin süper oyuncusun. sanırım bunu bekliyordun. şimdi egonu da tatmin ettiğine göre göğsün kabarık bir halde keyif çatabilir mutlu olabilirsin.sanırım şu taktikleri izledim şunu yaptım bak şunu yapsanız iyi olur demek sana zor geliyor. bu çeneyle 900 küsür mesajı nasıl yazmışsın akıl almıyor.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.