EU4 - İmparatorluklarınız
Hile yaptığın apaçık belli.
Ara
Hile yapıp achievement açınca eline ne geçiyor ki?
[+] 1 üye KaymakPürüzü nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
efendim hile ile ne alakası olsun ki beni bilen bilir başarım için oynarım hile ile işim olmaz isterseniz steam profilimden bakın daha önceki başarımlarıma bir tanesini buraya bırakayım onların yanında bu çocuk oyuncağıydı açıkçası :tongue:
6m9WlP.jpg
Xd0Ry7.jpg
[+] 9 üye Muhafız nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
3225ac55dfab1fca740d6fd621fc698f.jpg
G0kMNN.png
[+] 5 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyunu yeni yeni anlamaya başlıyorum. Bana iyi ilerledim gibi geldi :D Şimdi ne yapayım sizce?
(fotoyu çaydanlıkla çektim kusura bakmayın)

BvYQWp.jpg
[+] 3 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(04-02-2017, 23:17)Probang : Hile yaptığın apaçık belli.

(04-02-2017, 23:21)KaymakPürüzü : Hile yapıp achievement açınca eline ne geçiyor ki?

Kedi uzanamadigi ete murdar dermis.
[+] 7 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Tost makinesiyle çeksen daha iyi görüntü kalitesi yakalardın.
[+] 3 üye Lothebork nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
LZr571.jpg

@Aytaç
[+] 6 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(05-02-2017, 10:11)Aytaç : Oyunu yeni yeni anlamaya başlıyorum. Bana iyi ilerledim gibi geldi :D Şimdi ne yapayım sizce?
(fotoyu çaydanlıkla çektim kusura bakmayın)

Çaydanlık sana kurban olsun @Aytaç Reis

Avusturya'yı ez, İberya'ya yayıl, Genova ticaretini ele geçir.
Sic Parvis Magna
[+] 2 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Büyük Rusya VPdkav.jpg

Hala Commenweahlt kurulmadı ama neyse
[+] 1 üye baywatch06 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@kralılgaz
Sonunda el emeği göz nuru, hilesiz bir oyun görebildik. Eline sağlık komutanım.
[+] 2 üye Probang nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
o degil de Ilgaz,paran cok az ya.O tarihte en az 900k falan gormeliydik senden.
Ara
Hulkspider Ilgaz değil mi beyler ? Paradoxfanda öyle idi ben mi yanlış hatırlıyorum ??
Ara
Değil.
G0kMNN.png
Ara
@Aytaç 1461 yılına kadar aldığın topraklar için hiç koalisyon yemedinmi ? Baya bir toprağı indirmişsin yani ben 17 senede bu kadar alsam 17 kerede koalisyon saldırırdı.(Gerçi Burgonya toprakları event ile kalmış.Ben burgonya ile alakalı bir ülke oynadığımda bu event gelmiyor arkadaş sinir ediyor insanı ya :P )
Bu koalisyonlar yüzünden doğru dürüst büyüyemiyorum.Millet Kazan ile Kazan Kazan toprak götürüyor biz Fransa ile gıdım gıdım :D
[+] 2 üye Royal Guard nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(05-02-2017, 19:55)Kirpi : Hulkspider Ilgaz değil mi beyler ?
Nein.

Hulkspider aslında normal bir insan değil, bilgisayar programı. Her sene yeni versiyonları çıkıyor, yakında 4. nesil Hulkspider04'le aramıza katılacak.
[+] 4 üye Probang nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(05-02-2017, 19:30)sezar5 : o degil de Ilgaz,paran cok az ya.O tarihte en az 900k falan gormeliydik senden.

Aslında 20 sene önceye kadar (oyun içinde) 980 k vardı bende düşündüm çok gelir diye cash -50000 yazarak paramı azalttım.

(05-02-2017, 19:24)Probang : @kralılgaz
Sonunda el emeği göz nuru, hilesiz bir oyun görebildik. Eline sağlık komutanım.
Yakında Progang Ironmanli Tunus oynayacam.
[+] 2 üye baywatch06 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
DBZL8m.jpg

Buda benim başlangıç.

m4BVrZ.jpg

Gördüğünüz gibi koalisyon riski var şu an.Önceki koalisyonu yenip toprak aldığım içinbunlar arasındaki Truce biter bitmez 2. koalisyon kuruluyorduki gidip koalisyonun güçlü sayılabilecek üyelerinden biri olan Aragon a tekrar saldırdım ve safdışı bıraktım.Tabi 2. Truce biter bitmez yine koalisyona girecek.
Yukarda sadece Burgonya,İngiltere,Provence koalisyona girmiş olarak gözükse bile (müttefiğim olan Kastilya -57) Portekiz,Savoy,Papalık ve batı Almanyadaki ülkelerin bazıları -50 yi aşmış durumda.Ayrıca bunların çevresindeki ülkeler (örneğin Genoa) -40 ın üzerinde seyrediyor.Özellikle Batı almanya ciddi tehdit ediyor.1 tane daha toprak alsam koalisyon deli hale gelecek yani.Bu yüzden Aragonu yenip 4 toprak alarak savaşı kesmek zorunda kaldım.(Diğer 2 toprağını koalisyon savaşında almıştım.)
Bu koalisyonların gölgesinde nasıl daha hızlı ilerleyebilirim ?
[+] 1 üye Royal Guard nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Direk toprak alacağına Katalonya'yı kurup tek şehirle tüm toprakları 15 ae'ye alırdın.
[+] 1 üye Lothebork nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
r6lBmm.jpg

QvrE4y.jpg
ottoman ile ilk defa bu kadar emperyalistçe oynadım ispanyaya saldırabilirdim fakat tereddüt ettim insallah bi sonraki oyunumda daha saldırgan olurum   :grinn: :grinn:
[+] 3 üye Cayenne nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.