EU4 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar
Tüm elektörlerin ve İmparatorunun başkentini işgal edince Dismantle Hre butonu açılacaktır.Elektörlerin birkaçıyla dost olup savaşa girersen onların başkentinin işgaline gerek kalmaz.En uygun zamanlar Din Savaşında lider olduğun zaman veya hemen Din Savaşı sonrası az elektör varken işini bitirmek.
Ara
Cevapla
VrmNzB.jpg


Aynı anda disaster olamaz diye biliyordum yukarıda 3 tane aynı anda diye gösteriyor. Ayrıca hre imoaratoruyum revo olursam gider mi?
Ara
Cevapla
İmparatorluk gitmez.Disaster olayını yanlış anlamışssın.Mesela Internal Conflicts disasteri gerçeleşirken diğerleri iptal olur.Yani süreç %100 olduktan sonra
Ara
Cevapla
Yani hala revo olsam da hre ye imparator olmaya devam edebilirmiyim?
Ara
Cevapla
Rev olursan cumhuriyet olacağın için imparatorluğun düşecektir.
Ara
Cevapla
Hre manpower a baya bir katkı sağlıyor revo olmak da %10 moral veriyor minimum 60-70 yıl hiç durmadan savaş yapacağımı varsayıyorum hangisini seçsem ki :) Ekonomi çok sağlam bu arada gerekirse tüm orduyu paralı dizerim. Yardımlarınız için teşekkürler :)
Ara
Cevapla
Oyun açıldıktan sonra ülke seçme esnasında, herhangi bir ülkeye tıkladığım vakit oyun yavaşlıyor, kasıyor. Sonra düzeliyor fakat bu kısa süreli kasmanın sinir bozucu olmasının yanı sıra anlamsızca olması beni daha da çok rahatsız ediyor. Bu sorunun nedeni ne olabilir? (4 tane mod aktif durumdadır.)
armada_starscream_by_megalorvi-d8hjqw7.png
Ara
Cevapla
Eski kayıtları sil.
Ara
Cevapla
(18-04-2018, 16:58)altnkurt : Oyunda eski versiyonlarda müslümanlarda falan da PU olayı vardı yanlış hatırlamıyorsam. O zamanlar da hristiyan müslüman evliliği olmuyodu diye hatırlıyorum.

PU ne?
Ara
Cevapla
Kişisel birlik/ Personel Union
Fealty with love. Valor with honor. Disloyalty with vengeance.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 3 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.