Film: Nefes: Vatan Sağolsun (2009)
Nefes: Vatan Sağolsun, 2008-2009 yıllarında Antalya'da çekilen, yönetmenliğini Levent Semerci'nin yaptığı Türk filmidir. Çoğu ünlü olmayan oyunculardan kurulan bir kadroya sahip olan Nefes: Vatan Sağolsun, 16 Ekim 2009 günü gösterime girmiştir. Film Türkiye'nin güneydoğusunda, Irak sınırına yakın bir bölgede görevli bir yüzbaşı ve onun komutasındaki 40 askeri anlatmaktadır.

Tür: Dram, Savaş
Yönetmen: Levent Semerci
Yapımcı: Levent Semerci, Murat Akdilek
Senarist: Hakan Evrensel, Mehmet İlker Altınay, Levent Semerci
Müzik: Fırat Yükselir
Oyuncular: Mete Horozoğlu, İlker Kızmaz, Emre Yetim, Banu Çiçek, Barış Bağcı, Engin Baykal, Özgür Eren Koç

[+] 1 üye PiriReis nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yıllar önce ilk kez izlediğimde beni oldukça etkileyen film. Hala fikrimce en iyi Türk askeri filmdir.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(02-03-2020, 07:47)PCOyun : Yıllar önce ilk kez izlediğimde beni oldukça etkileyen film. Hala fikrimce en iyi Türk askeri filmdir.

Geçenlerde oturup tekrar izledim tekrar hayran kaldım. Hala en iyi Türk askeri filmidir.
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 2 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.