Film: Outlaw King (2018)
#1
vca-43.png?width=425&height=425

Outlaw King, İngiltere kralı I. Edward’ın Orta Çağ İskoçyası’nı işgali sırasında Robert the Bruce’un verdiği mücadelenin ve fedakarlıklarının hikayesini anlatıyor. Robert, 1300'lü yılların başlarında İskoç bağımsızlığı için İngiltere'ye karşı onurlu bir savaş verir. Bu mücadelesinin sonunda da İskoçya Kralı olmaya hak kazanır. Ancak I. Robert'ın gözü tahtta ve altında değildir. Olabilecek ağır sonuçlarına rağmen Robert İskoç tacını giydikten sonra bir grup hırslı askeri toplayarak acımasız krala ve onun dengesiz oğlu olan Galler Prensi’ne karşı savaşmaya başlar. Bruce kendisininkine oranla daha büyük ve daha iyi donanımlı olan işgalci İngiliz ordusunu yenmek için kurnazlığını ve cesaretini kullanmak zorundadır.


Yönetmen David Mackenzie
Oyuncular: Chris Pine, Florence Pugh, Aaron Taylor-Johnson
Ülke ABD
[+] 2 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#2
Şaşırtmayan netflix filmi. Baya kötüydü. Tavsiye etmem.
Ara
Cevapla
#3
Filmin açılış sahnesi çok etkiliyeci. Oyuncular çok iyi keşke daha çok bütçe ayrılabilseymiş bu filme, rahatlıkla braveheart seviyesine ulaşabilirmiş. Yine de braveheart filmini severek izleyen herkese tavsiye ediyorum pişman olmayacaksınız.
Ara
Cevapla
#4
Dün izledim bende. Müthiş bir filmdi.
✦ Linktr ➤ www.linktr.ee/Eladorr

- Kullandığım tüm platformlar yukarıda ki bağlantıdadır -
Ara
Cevapla
#5
Gayet iyi bir film. O sahneyi koyalım.

200w.webp?cid=790b76115d1e7ead69352f4d67...=200w.webp
[+] 1 üye Kurt Knispel nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#6
Harika bir film !
Ara
Cevapla
#7
(14-01-2021, 00:15)Kurt Knispel : Gayet iyi bir film. O sahneyi koyalım.


Etkileyici kısmı yaklaşık 8dk tek plan çekilmiş olması arada cut yok yani. Tamamını bulan varsa paylaşsın ben aradım bulamadım.
Ara
Cevapla
#8
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.