Forum Kulüpleri
#1
p6WXNa.jpg

Strategyturk Forum Kulüpleri,  benzer ilgi alanlarına sahip üyeleri forum içerisinde çeşitli faaliyetler düzenlemek adına bir araya getirmeyi amaçlar.

FORUM KULÜPLERİ
 1. Forum Kulüplerine yalnızca forum üyeleri katılabilir.
 2. Bir üye birden fazla kulübe üye olabilir, ancak birden fazla kulübün liderliğini yapamaz.
 3. Kulüp lideri kulübün işleyişinde çeşitli kulüp üyelerine çeşitli roller ve görevler dağıtabilir.
 4. Her kulübün Forum Kulüpleri bölümünde ayrıntılı bir kulüp konusu bulunur, bu konuyu hazırlamak ve güncel tutmak kulüp liderinin görevidir.
 5. Forum içerisinde herhangi bir cezai işleme tabi tutulan üyelerin kulüp üyelikleri ve liderlikleri askıya alınır.
 6. Uzun süre forumda aktiflik göstermemiş üyelerin kulüp liderliği yöneticilerce uygun görülmesi durumunda bir başka kulüp üyesine aktarılabilir.
 7. Kurulan veya kurulacak kulüpler siyasi veya dini bir arkaplana ve çağrışıma sahip olamaz, siyasi veya dini simge ve renkler kullanamaz.
 8. Forum Kulüplerinin yapısı, işleyişi ve faaliyetleri forum kurallarına aykırı olamaz.
 9. Belli bir üye kitlesine ve faaliyet düzenine ulaşmış, oturmuş kulüpler kulüp başkanının 40 Imperium'a sahip olması durumunda asil kulübe dönüştürülebilirler.
 10. Asil kulüplerin forum içerisinde kulüp yönetim arayüzü, kulüp üyelerinin erişebileceği özel bölüm vb. çeşitli ayrıcalıkları bulunmaktadır.
KULÜP KURULUŞ BAŞVURUSU
 1. Bir üyenin Forum Kulübü kurabilmesi için en az 10 Imperium'a sahip olması gerekir.
 2. Kulüp kuruluş başvurularınızı bu bölümde konu açarak yapabilirsiniz, kulüp başvuruları onaylandıktan sonra bu konular görünür hale gelir.
 3. Kulüp lideri bu bölümde açacağı konuda kulübe katılıp faaliyetlerinde yer alacağını beyan etmiş 3 üyeyi listelemelidir.
 4. Bir başka kulüple aynı amacı taşıyan veya benzeşen kulüpler kurulamaz
 5. Kurulması istenen kulübün amaçları kapsamında faaliyet gösteren daha önce kurulmuş bir kulüp var ise, yeni bir kulübün bu alanda kurulmasına izin verilmez.
KULÜP KAPANMA KOŞULLARI
 1. Bu konuda belirtilmiş çeşitli işleyiş maddelerine aykırı hareket ettiği görülen kulüpler kapatılabilir.
 2. Kulüp liderinin çeşitli sebeplerden görevini yerine getirememesi sonrasında mevcut kulüp üyeleri arasında kulüp lideri seçilemezse kulüp kapatılır.
 3. Forum Kulübünün üye sayısı 10'un altına düşerse forum kulübü önceden haber verme suretiyle kapatılabilir.
Forum Kulüpleri gerekli görülmesi durumunda kapatılabilir, burada listelenen maddeler henüz tasarım aşamasındadır, ileride değiştirilebilir veya geliştirilebilirler.
[+] 3 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.