Forum Öneri Merkezi
Forumun giderlerinin yarısını Aedileler karşılasın.
Ara
Allah korusun. Hızlıresim kapanırsa çoğu hikaye ve rehber boşa gidecektir.

Ara
Bu durum tüm internet için geçerli, bizdeki sorun imgur gibi yabancı - ve belki de ayakları yere daha sağlam basan - resim upload sitelerinin bloke olması. Wikipedia bloke edildi wikipedia'dan eklenen tüm resimler patladı, düşünür müydünüz ansiklopedi sitesinden resim eklerken bu resimler yarın öbür gün erişilemez diye? Oluyormuş demek ki.

@turkish lokum Forumda ve sitede minimal de olsa Google Adsense reklamları var ancak "para kazanmaya" yetecek seviyede değil, diğer "özel" reklam tekliflerini de bu zamana kadar biz reddettik.
Aslında gelen teklifleri kabul edip bir miktar gelir elde ettikten sonra kapatabliriz bu para ile forumu gelistirmis oluruz
giphy.gif
Ara
Çok aşırıya kaçmayan reklamlar sorun yaratmaz bana kalırsa. Zaten her türlü sitede her türlü reklamı görüyoruz. Katkı sağlayacaksa iki reklamda ST de görürüz olur biter :D
[+] 1 üye ZenderX nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
ST'de zaten reklam mevcut ama ne derece katkı sağladıklarından şüpheliyim. Gerçekten ihtiyaç var mı buna? Özellikle üstteki banner yerine forumla ilgili çok daha güzel şeyler getirilebilir. Belki forum gazetesinden bir manşet veya günün haberi gibisinden.
Sic Parvis Magna
Ara
Her aedile aylık bir sigara parası atsa faydalı işler çıkartılır.
Aidat vermeyen Aedile Aedililikten atılsın.
Ara
O zaman @Duman aedile dilenmek zorunda kalır :)
giphy.gif
Ara
@Duman bence forumda seçim yapılsın geçici süreliğine reklam alalım mı diye böyle daha iyi olur.
Bir de acaba forumda kara kalem yarışması vs olur mu?
giphy.gif
Ara
Rome 2 deki diplomasi ekranında bulunan gif portreler var. Gif olmasa da o portreleri profil resimlerine ekleme şansımız var mı?
[+] 1 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Duman
Ara
Onlar gif portre değil bildiğim kadarıyla bildiğimiz hareketli 3d karakter modeli, karakter modelinin resmini alıp avatar yapmak pek ilgi çekici olmayabilir.
Neden profil fotoğrafımızı değiştiremiyoruz? Ya da değiştiriyoruz da benim mi haberim yok? Oyun portrelerinden bahsetmiyorum.
"... Egemen sınıfın düşünceleri, bütün çağlarda, egemen düşüncelerdir, başka bir deyişle, toplumun egemen maddi gücü olan sınıf, aynı zamanda egemen zihinsel güçtür.."
Ara
Bence daha ilgi çekici olur.
[+] 1 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Üyeler kendi avatarlarını yükleyebilselerdi ortaya çok fantastik şeyler çıkabilirdi.
[+] 2 üye Wickhart nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Wickhart bence güzel olurdu.
giphy.gif
Ara
Sağ üstte bildirim geldiğinde yanan kırmızı işaretin tıkladıktan sonra gitmesi hoş olabilirdi.Tıkladıktan sonra sile basmadığımız sürece gitmiyor sanırsam.
Ara
O kısım sadece son 5 bildirimi gösteriyor, orada bildirimleri göster dersen görüntülediğin bildirimlerin o sayıdan azaltıldığını farkedeceksin. İlla ki silmek gerekmiyor. Okunmuş ama silinmemiş bildirimler bir süre sonra otomatik olarak kaldırılıyor. Oraya tıklamak 'tüm bildirimlerin okunduğu' anlamına gelmediği için her tıklayışta sıfırlanması pek ideal değil.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Oradaki kırmızı butonu yeni sekmede açıyorum ben hep. O zaman resetlenmiş oluyor.
Sic Parvis Magna
Ara
''Microsoft Forumları'' bölümünün genişletilmesi gerek;

Rise of Nations Ana forumlardan biri olmalı,
''Diğer Microsoft Oyunları'' bölümüne Gears Of War ve Forza bölümleri eklenmeli, (Belki Crackdown...)

Bunun dışında;
''Profili Düzenle'' kısmındaki ''Oynadığı Oyunlar'' kısmı bana göre hatalı tasarlanmış, checkbox sistemi olmalı bence.
Sağ panelde nickimizin büyük harflerle yazılı olduğu için çok çirkin görünüyor bence. (örn. Belendithas olarak yazması gerekirken BELENDİTHAS olarak yazılı)
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.