Forum Öneri Merkezi
(18-08-2020, 10:32)baywatch06 :
(17-08-2020, 20:03)elefsar : İmperium'u kazanılmış para gidi değil de kazanılmış rütbe gibi düşünebilirsin. Apoletleri söküp avatar mı almak istiyorsun?

Evet istiyorum millet etkinliklerden özel avatar alıyor ama ben özel avatar alamıyorum sırf rehber ve hikaye yazamadığım için alamıyorum imperiumları özel para gibi düşünürsek özel avatar için 20 tane imperiumum olsa verirdim özel avatar yaptırırdım forumda bu konuda adaletsizlik var herkesin her şeye ulaşma hakkı olmalı imperiumlar karşılığında.

Sen 5 imperium u nasıl aldın havadan sudan mı verdiler??? 

Demek ki birşeyler yazabiliyorsun.
Ara
çöp kutusuna gönderilen mesajlar otomatik olarak silinme gibi bir özellik eklenebilir mi
[+] 3 üye baywatch06 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Konu dışına "Çin Gündemi" konusu açılabilir mi? Sadece Çin odaklı paylaşımlar yapmak istiyorum.
200w.webp?cid=790b76115d1e7ead69352f4d67...=200w.webp
[+] 2 üye Kurt Knispel nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Çin konusu mutlaka olmalı bence de. Hatta Rusya da olabilir.
Ara
Açtım, ana konu önerilerini buradan yapalım. Rağbet görmeyen ana konular daha büyük ana konularla birleştirilebilir.
Spotify linkleri paylaşma eklenebilir mi? Dinlediğiniz müzikler konusuna atayım dedim ancak sadece Youtube gibi videolu yerler atılabiliyor sanırım.
Ara
Aynı müziğin youtube versiyonunu atabilirsin bence. Nihayetinde spotify paylaşsan da, sadece spotify kullananlar açabilecek.
[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Video kaynağı olarak Reddit eklemeli bence.
76561198264261483.png
Ara
(27-01-2021, 18:58)Yasin Ahmet : Spotify linkleri paylaşma eklenebilir mi? Dinlediğiniz müzikler konusuna atayım dedim ancak sadece Youtube gibi videolu yerler atılabiliyor sanırım.

Ekledim, spotify=album/track/playlist olarak kullanılabiliyor. Kod arasına URL'deki kodu ekliyorsunuz.

[+] 4 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Böyle mi:

Bizim zamanımızda elektrik yoktu. IPhone'umuzu şarj edemiyorduk.
PzC/MC/FWWC Opsiyonel Kuralları ve Parametre Verisi
Diğer PzC/MC/FWWC Konuları ile PzB Konuları
Ara
Mesaj editöründe kullandığımız punto değerini belirten bir işaret eklenebilir. Punto değerini değiştirmek istediğimde hangi puntoda olduğunu bilmediğim için deneyerek bulmam gerekiyor.
Ara
1. Yorum panelinde spoiler dugmesini bulamadim.. ek olarak spoiler kodunu icerecek bir dugme. 

Buyuk resimlerde otomatik spoiler icine alma mumkunse bu sayfalarin daha hizli acilmasina yol acar.

aX0NBp.jpg

2. Siteye yardim amacli Paypal ve kripto parasi adresleri. 

3. Tema tercihlerinde daha az koyu renklerin eklenmesi.
[+] 1 üye PiriReis nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Spoiler düğmesini bende çok aradım. :smiling:
[+] 2 üye Takeda Akane nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Şu sıralar forumda yapısal/teknik çalışmalar yerine biraz daha içerik çalışmalarına odaklanmış durumdayız.

Mesaj editöründe kullanılan punto diye bir değer yok, varsayılan punto için herhangi bir büyüklük değeri verilmemiş olması gerekiyor, verilmişse silgi ile varsayılana dönülebiliyor. 3 varsayılandan küçük, 4 varsayılandan biraz büyük.

Görsellerin spoiler içerisinde olmaları sayfanın daha hızlı yüklenmesini sağlamıyor, geçmişte mesaj editörüne spoiler butonu ekliyorduk fakat her yazılım güncellemesinde yeniden eklemek gerektiği için bir yerden sonra eklenmedi.

Paypal bildiğim kadarıyla Türkiye'ye hizmet vermiyor.
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Forum 20 saniyede bir veya belirlenen uygun bir saniye ölçeğinde sürekli yenilenmeli, böylece refresh atmak zorunda kalmayız. Client tarafı belirlenen o aralıkta server'a sinyal gönderebilir, orada da eğer yeni bildirim/bakılan konuya yeni ileti durumunda pozitif sinyal gönderir böylece sayfa otomatik olarak herşeyi yeniden yüklemeksizin güncellenir. Hem veri tasarrufu olur, hem daha canlı bir arayüze sahip oluruz.
Space-Background.gif
Ara
WDS kategorisi de istiyor musun :xd: ?
Ara
(19-08-2022, 13:51)unonimus : WDS kategorisi de istiyor musun :xd: ?

Sen istiyor musun
Space-Background.gif
Ara
Güncel Konular kısmı otomatik yenileniyor, forumun geri kalanında da güncellenecek bir durum yok.
Şifre yenileme sistemi bence yenilenmeli, yenileme talebi yolladım yaklaşık 24 saatir e-mail ulaşmadı. Daha önce de aynı vaka olmuştu, şu anki sistem sıkıntılı. Önceki güncelleme önerim de bildirimler içindi, eğer güncel bi bildirim gelirse bildirim kutucuğu da güncellenmeli bence.
Space-Background.gif
Ara
(19-08-2022, 14:13)Yasin Ahmet :
(19-08-2022, 13:51)unonimus : WDS kategorisi de istiyor musun :xd: ?

Sen istiyor musun

Evet.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.