Forum Öneri Merkezi
Normalde çerez olarak browserın o bilgiyi saklaması gerekiyor, o duruma bakacağım.

House, forumda çevrimdışı olarak takılıp mesaj atmak isteyince foruma giriş yapmak zaten herkesin yaptığı bir şey değil zaten şuanda Ziyaretçi (Pleb) izinleri tam olarak ayarlanmadı yani yakın bir sürede Ziyaretçi olarak her foruma giremeyebilirsin veya bazı öğeleri göremeyebilirsin.
Evet 3 günlük Caesar'lık maceramdan sonra baktım hemen avatarların boyutu arttırılmış benim Caesar olmuş 'little caesar'. Şimdi bende 100x100 avatar yapsam bu sefer 250x250 avatar mı yapacak Duman boşver dedim.

Geyiği geçersek avatar arkaplanının nick'lerin yazdığı koyu gri arkaplan olması daha güzel olur.
AgEJOQ.jpg
Ara
Galeriden secseydin 100x100 olurdu kendiliginden sen kaydedip kendin yukledin sanirim kucuk avatari - ki normal temada biz uyelerin avatar yuklemesini kaldirdik diger temalarda unutulmus sanirim gelince bakacagim.
Yok avatar boyutunu sormuyorum arkaplan açık gri kalıyor onu koyu gri yaparsanız daha hoş görünüm olur diyorum yani senin logonun yanındaki açık gri kare şekli gözükmemiş olur göze hoş gelir.

edit: Bak şimdi photoshop'tan arkayı gri yaptım ama açık gri bir çerçeve var bunu aşamıyorum.
AgEJOQ.jpg
Ara
Onun genel olarak bir " sorun " olduğunu düşünmüyorum, benim bahsettiğim mesele farklıydı zaten şimdi düzelttim onu.
global.css dosyasında yer alan 
Kod:
post .post_author div.author_avatar img {
   background: #454545;
   box-shadow: 0px 1px 4px rgba(0, 0, 0, 0.09);
   padding: 3px;
   border: 1px solid #2F2F2F;
}

bu kodlar değiştirilip bu şekilde yapılır ise daha güzel duracaktır:
Kod:
post .post_author div.author_avatar img {
   background: none;
   box-shadow: none;
   padding: 3px;
   border: none;
}
euorpa_universalis_iv_signature_by_forev...9dpsup.jpg
[+] 1 üye forever_ducale nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Doğrudur.

c0TyiLI.png
v5jjo8.gif
Ara
Açıkçası Forumunuzu yeni duydum başka bir yerdeki referansınız sayesinde üye oldum, içerikler ve strateji konusunda dopdolu bir forum.
Benim önerim ise Focus Interactive için yeni bir başlık açılması, takip eden arkadaşlar Wargame serilerini ve içeriklerini biliyorlardır zaten, bunun dışında şimdi de Act of Aggresion çıktı,
Hem ilgilenen arkadaşlara da bir kapı açılmış olur :)
Ara
Act of Agression ve Company of Heroes ile ilgili bölümler açmayı düşünüyoruz ancak bunun için öncelikle bu oyunların bölümleriyle ilgilenebilecek üyeler olması gerekiyor.
Ben forumunuza yeni üye oldum şuanlık biraz öbür başlıklarda takılrıım, zamanla ilgilenen arkadaşlar oldukça açılır umarım :)
Ara
Mesela ileti beğenenlerin kim olduğu yazmamalı Plaza'daki gibi. #darkradinbasınaiscikarmak
AgEJOQ.jpg
Ara
Niye yazmamali?
Bilmem ileride tartışma çıkar belki yada millet önyargılı davranır vs. Plaza'da gizlenmiş isimler.
AgEJOQ.jpg
Ara
Plazada beğenmeme var çünkü.
Lütfen, beğenmemek değil o "respectfully disagree". :)
AgEJOQ.jpg
[+] 2 üye House nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Alt forum resimleri kalkmalı ve alt forum başlıkları o kadar yer kaplamamalı bence.Konu sabitlemeye yer kalmamış çünkü.
Ara
EU4 alt bölümlerinde değişiklik yaptım deneme amaçlı, harcadığı alan pek azalmadı.
Görsel

Meseleyi bu tarz bölümleri " ana bölüm " haline getirerek çözeceğim.
Yani EUIV ile ilgili meseleler direkt olarak EUIV 'e değil, EUIV - Genel diye yine bir alt bölüme yazılacak.
Ana EUIV bölümü ise kilitli olacak ve sadece altbölümleri gösterecek tıklanması durumunda.
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Profil ayarlarında o şekilde bir ayar yapılmamış olmasına rağmen takibe aldığı bir konuya mesaj atıldığında otomatik özel mesaj alanlar var mı? Bu şekilde bir bildiri aldım geçenlerde.
İleti kaldırma olmalı bence.
G0kMNN.png
Ara
Karmaşa yaratır.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.