Forum Öneri Merkezi
: aglamak : a oranla : cry : ın daha akılda kalıcı olma ihtimali var.
Üyenin İngilizce bilmeme ihtimalide var :D
Her neyse alışırız artık.
[+] 2 üye Royal Guard nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hızlı ileti penceresinin bi tarafına gelişmiş ileti bölümündeki emoji kutucuğu eklenebilirse muhteşem olur. Emoji eklemek için %90 gelişmiş ileti editörüne girmek zorunda kalıyorum.
G0kMNN.png
Ara
Mobile özel, mobil tema yüklensin ya da şu tema mobilde kullanıcı dostu yapılsın.
[+] 2 üye Wickhart nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Mobil uygulama çözüm.
G0kMNN.png
[+] 2 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Whatsapp'ın smileyları entegre edilse çok güzel olurdu.
Alkollü içeçek ve sigara smileyları eklenmeli.
Ara
lol, dota 2 etc.... gibi onlayne strateji oyunlarinada yer verilmesi tarafindayim

Irkin, Dinin ne olursa olsun kardesim, Ne mutlu Turkum diyen herkes TURKtur. aksini soyleyenin kaynanasina atlayayim.

ordu-turkey-2.jpg
Ara
https://forum.strategyturk.com/forumdisplay.php?fid=348
https://forum.strategyturk.com/forumdisplay.php?fid=347
G0kMNN.png
Ara
(01-03-2017, 17:40)Probang : Whatsapp'ın smileyları entegre edilse çok güzel olurdu.
Alkollü içeçek ve sigara smileyları eklenmeli.

Patlıcan ve şeftali eklensin, gerisine gerek yok.

Ha bir de love hotel eklensin.
Bizim zamanımızda elektrik yoktu. IPhone'umuzu şarj edemiyorduk.
PzC/MC/FWWC Opsiyonel Kuralları ve Parametre Verisi
Diğer PzC/MC/FWWC Konuları ile PzB Konuları
Ara
Geopolitical Simulator 3 Rehberi olması lazım.
Ha bide İngilizcesi su gibi olan bir arkadaş çeviri yapsa hiç fena olmazdı.
[+] 1 üye SiyahAtlıHarzem nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
LOTR Oyunları ile ilgili bir bölüm açılmasını öneriyorum.
giphy.gif
[+] 4 üye turkish lokum nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyunlardaki ikonların smileyleştirilmesini öneriyorum. HOI4 odak ağacı ikonlarının smileyleri olması çok hoş olur. EU4: Heart
Sessiz bir yolcu...
Ara
@Duman Mount & Blade ile ilgili bir bölüm açılabilir mi?
[+] 4 üye Khingila nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Var mı bilmiyorum ama zamanlama olayı gelmeli. Misal, taslak olarak kaydettiğim bir konuyu, bir özel mesajı şu gün şu saatte şu dakika da yayınlamak şartıyla kaydedip, paylaşım yapılmalı.
[+] 2 üye Dionysos nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Üye listesinde ilk (varsayılan) görünüm mesaj sayısına göre olursa daha iyi olacağını düşünüyorum.
En yüksek mesajdan en düşük mesaja sırayla.
Sessiz bir yolcu...
Ara
(11-07-2017, 20:51)turkish lokum : LOTR Oyunları ile ilgili bir bölüm açılmasını öneriyorum.

Özellikle yetersiz kalan mevcut bazı bölümlerimizi yeterli seviyeye taşıdıktan sonra Diğer Seriler kategorisinde hem çok sayıda oyuna sahip, hem de nispeten güncel oyunlar için yeni bölümler açacağız. Battle for Middle Earth oyunlarının sıkıntısı zannediyorum son oyununun 10 sene önce çıkmış olması. Strateji forumu olarak olabildiğince çok strateji oyununa bölüm ayırmak ve bu bölümlerde bu oyunlardan içerik barındırmak istiyoruz ancak bunu kontrollü bir şekilde yapmamız gerek.

(11-07-2017, 21:05)Führer : Oyunlardaki ikonların smileyleştirilmesini öneriyorum. HOI4 odak ağacı ikonlarının smileyleri olması çok hoş olur. EU4: Heart

Forumda bu şekilde kullanılan EU4 ve CK2 ikonları var, ancak bunların eklenmesinin sebebi mesajlarda kendilerine yer edinebilme olasılıklarının yüksek olmasıydı - senin mesajında da görüldüğü gibi.
HoI4'teki odak ağacı ikonlarından bazılarını smiley yapsak ne zaman ne gibi durumlarda kullanılabilir bunu öngörmek gerek.

(21-07-2017, 12:00)Khingila : @Duman Mount & Blade ile ilgili bir bölüm açılabilir mi?

Mount and Blade serisi ne yazık ki 'strateji' türünde değil, RPG türünde.

(21-07-2017, 12:38)Dionysos : Var mı bilmiyorum ama zamanlama olayı gelmeli. Misal, taslak olarak kaydettiğim bir konuyu, bir özel mesajı şu gün şu saatte şu dakika da yayınlamak şartıyla kaydedip, paylaşım yapılmalı.

Böyle bir özellik forum yazılımında yok malesef. 

(21-07-2017, 14:13)Führer : Üye listesinde ilk (varsayılan) görünüm mesaj sayısına göre olursa daha iyi olacağını düşünüyorum. 
En yüksek mesajdan en düşük mesaja sırayla.

Mesaj sayısının önemini arttırmak gibi olur.
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Yüzüklerin Efendisi için de Bölüm açılsın lütfen gerekirse bende yardım ederim :)
[+] 2 üye BatuHqn nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Avatar kısmına HOI3 deki ülke bayrakları eklenebilir mi?
giphy.gif
Ara
Son atılan iletiler bölümünde ileti atılan konuya tıklayınca konunun ilk iletisini göstermesi mobilden girenler için işkencenin önde gideni. Mobile uygun sürüm şart.
[+] 2 üye zencefil nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@zencefil son yorum kısmına basınca en sonuncuyu gösteriyor.
Sic Parvis Magna
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.