Forum Öneri Merkezi
Spoiler tuşunu değiştirmişin sonucunda bozulmuş ortalanmıyor. Benim hikayedeki son mesaja bak msl yazılar ortalı spoiler tuşu en solda denedim it didn't work.
AgEJOQ.jpg
Ara

Soldan açılıp kapanması çok da büyük bir problem değil bence, hele "bozulma" hiç değil. Ama bakacağım.
Resim eklerken URL'yi seçip resim ikonuna bastığımızda bir daha URL girme penceresi çıkmamalı. Basit, pratik olmalı. Direkt olarak yanlara img kodlarını eklemeli.
G0kMNN.png
Ara
Ben editörü, kulanıcı panale-seçenekler-Mesaj editörünü varsayılan kaynak modunda kullan? olarak ayarladım.Editör direkt kaynak kodu modunda açılıyor.
Orada linki seçip resim butonuna tıklayıp 'Enter' yapınca direkt iki yana kodu ekliyor.Link etketi de aşağı yukarı aynı şekilde.
Ara
Burjuvacılık ortadan kalksın, herkes belli kural çerçevesi içinde istediği avatarı koyabilsin!
Ara
Tarih bolumunde niye Napoleon ikonu var? Buraya Turk tarihinden birisi daha hos olmaz? :)
Ara
Örneğin? (görsel)
Wow, gir Alp Arslan'dan çık Atatürk'ten. Gir Kültigin'den çık Osman Bey'den. Gir Fatih'ten çık Kanuni'den. :(
G0kMNN.png
[+] 1 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oraya konulabilecek görsel örneği istiyorum tarihteki büyük Türk lider örneği değil.
Al kardeşim, seç-beğen-al =)

Zaten dışarıda yeterince görüyoruz bari kendi forumumuzda görmeyelim şu Batılıları.

gy9ALL.png
ZJOV1A.png
o96Zz2.png
l9byzk.png
V63LyV.png
n2JgGg.png
vRJLoR.png
1rGknD.png
G0kMNN.png
Ara
Bence ornekler cok hos, favorim:
V63LyV.png

Bence 5 ornek secip forumda anket yapalim. 67 * 67 pixels olmasi gerek.
[+] 1 üye PiriReis nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Elbette küçültülebilir. 1 saniyelik iş :)
G0kMNN.png
Ara
n2J2QN.png

PBOBz6.png

gy9yRZ.png

ZJOJRk.png

67*67 format
Ara
Görseldeki ana figür anlaşılabilir ve renkli olmalı.

icon_71_on.png
Şu ankinden daha anlaşılabilir hepsi :)

Ben tarih bölümü simgesinde taya binen bir Darth Vader görüyorum :Cry

Hepsi renkli ordakilerin. Siyah yoğunlukta olan 2 resim var biri Atatürk diğeri Osmanlı arması. Geriye 7 resim daha var.

kJXLXA.jpg
G0kMNN.png
Ara
Bence ne napolyon olsun ne de bizden biri, tarihi çağrıştıracak genel bir resim olması gerekir. History logosu olabilir aslında ve hoş da durur diye düşünüyorum.
euorpa_universalis_iv_signature_by_forev...9dpsup.jpg
Ara
(25-10-2015, 23:45)GaulTurk : Şu ankinden daha anlaşılabilir hepsi :)

Ben tarih bölümü simgesinde taya binen bir Darth Vader görüyorum :Cry

Hepsi renkli ordakilerin. Siyah yoğunlukta olan 2 resim var biri Atatürk diğeri Osmanlı arması. Geriye 7 resim daha var.

kJXLXA.jpg

Bölümde okunmamış mesaj olmadığında siyah beyaz gösteriyor.
Bence bu olsun.
t4yfx.jpg
AgEJOQ.jpg
Ara
Daha bellisinden:

NaFDxik.png
v5jjo8.gif
[+] 2 üye Snyk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben tarih bölümünün resimde gece görüş gözlüğü takmış asker görüyordum. Şimdi farketim at üstünde adam varmış. :D
D99lQz.jpg
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.