Forum Öneri Merkezi
Avatar kısmına Total War Attila'da sefer için devlet seçtiğimizde çıkan liderlerin fotoğrafları eklenebilir.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
@turkish lokum henüz avatarlar ekleyemediğimiz ana bölümler, güncel oyunlar varken HoI3 avatarları malesef öncelikli değil, ancak zaman içerisinde eklenebilir.
@zencefil Güncel Konular kısmında yapılan son güncellemeyle birlikte bölümlerdeki düzen oturulmuş, dikkat ettiysen konu isminin solunda (tıpkı bölümlerde de yeni mesaj alan konularda olduğu üzere) bir ok işareti var, bu ok işaretine tıkladığında direkt olarak o konuda okumadığın ilk iletiye gidiyorsun. Bunun yanı sıra altnkurt'un dediği gibi Son İleti kısmına basıp son iletiye de gidebilirsin, tıpkı bölümlerde de olduğu gibi "konu ismine" basıldığında konunun ilk mesajına, yani spesifik bir ileti yerine konunun kendisine gidiyor.

@Gurt Fotoğraflardan kastın 3d modellemeler mi?
(07-09-2017, 13:58)Duman : @turkish lokum henüz avatarlar ekleyemediğimiz ana bölümler, güncel oyunlar varken HoI3 avatarları malesef öncelikli değil, ancak zaman içerisinde eklenebilir.
@zencefil Güncel Konular kısmında yapılan son güncellemeyle birlikte bölümlerdeki düzen oturulmuş, dikkat ettiysen konu isminin solunda (tıpkı bölümlerde de yeni mesaj alan konularda olduğu üzere) bir ok işareti var, bu ok işaretine tıkladığında direkt olarak o konuda okumadığın ilk iletiye gidiyorsun. Bunun yanı sıra altnkurt'un dediği gibi Son İleti kısmına basıp son iletiye de gidebilirsin, tıpkı bölümlerde de olduğu gibi "konu ismine" basıldığında konunun ilk mesajına, yani spesifik bir ileti yerine konunun kendisine gidiyor.

@Gurt Fotoğraflardan kastın 3d modellemeler mi?

Evet bu modellemelerin internette fotoğrafları da mevcut. Bence güzel birer avatar resimleri olurlar.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
@Duman, @altnkurt onları biliyorum ama telefonda bildiğiniz gibi küçük şeylere basmak daha zor ve zahmetli. Mobile uygunlukta şart çünkü çok fazla veri yiyor bu forum.
[+] 2 üye zencefil nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ayn sürekli bildirim butonuna bascam diye çıkış yap a basıyorum
giphy.gif
[+] 1 üye turkish lokum nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bildirimlerle alakalı olarak, bildirimi yeni sekmede açtığımızda bildirimi okuduğumuzu algılamıyor sanırım. Örneğin 10 bilidirimim var, normal sol tıkladığımda 9 a düşüyor ancak yeni sekmede açtığımda 10 yazmaya devam ediyor. Ve sonrasında normal birşekilde o bildirimi görüntülesemde sayı değişmiyor. Ordaki yazan sayı sistemini tam anlamış değilim. Hepsini sil dersem 0 a düşüyor, zaman zaman yapıyorum ama onun dışında hepsini okumuş olmama rağmen şuan ordaki sayı 40.
[+] 1 üye ZenderX nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
"Bildirimleri Göster" dediğinde sayfa içerisinde görünen tüm bildirimleri okundu olarak işaretliyor, onun dışında önce 9'a düşen bildirimin sonra 10'a çıkmasına rastlamadım.
Mobilde hiç öyle bir şey yaşamıyorum hatta her bildirime bir kere tıklamam gerekiyor bildirim sayısının düşmesi için.
Ara
Mobilde sık kullandığım için ben yardımcı olayım.
Öncelikle bildirim şeysine direk tıklamak yerine basılı tutup yeni sekmede açarsanız bildirim ikonu sıfırlanacaktır ve tüm bildirimleriniz de ayrı bi sayfada gayet rahat şekilde ulaşırsınız.
Son yorum kısmına tıklamak küçük ekranlarda baya sorun olsada bir süre sonra alışıyorsunuz. Hatalı tıklamayı önlemek için yine basılı tuttuğunuzda link görünüyor -genelde hatalı tıklamalar son yorumu atanın profil linkine tıklama oluyor- linke doğru tıkladığınızı gördüğünüzde yeni sekmede aç diyerek kolayca son yoruma ulaşabilirsiniz.
Sic Parvis Magna
Ara
ÖM alanı biraz genişletilebilir mi?
giphy.gif
Ara
Gelen mesaja sağ alttan cevapla butonuna basıp daha sonraki ekranda da spoiler butonunun yanındaki tam ekran butonuna basarsan baya geniş bir mesaj kutusu olacaktır.
Kısayol: ctrl + shift + m

Onun dışında yine cevapla butonuna bastıktan sonra gelen ekranda kutunun sağ altından da manuel olarak büyütüp küçültebilirsin.
Sic Parvis Magna
Ara
Alan derken mesaj kapasitesi nden bahsediyorum 100 mesaj fln
giphy.gif
Ara
Mesajlarını silerek açabilirsin alanı

(09-09-2017, 15:00)altnkurt : Gelen mesaja sağ alttan cevapla butonuna basıp daha sonraki ekranda da spoiler butonunun yanındaki tam ekran butonuna basarsan baya geniş bir mesaj kutusu olacaktır.
Kısayol: ctrl + shift + m

Onun dışında yine cevapla butonuna bastıktan sonra gelen ekranda kutunun sağ altından da manuel olarak büyütüp küçültebilirsin.

(09-09-2017, 15:30)turkish lokum : Alan derken mesaj kapasitesi nden bahsediyorum 100 mesaj fln

Mesajlarını silerek açabilirsin alan
Ara
Heaa sorry.
Sic Parvis Magna
Ara
Ekran görüntüsü etkinliğinde katilimcilara en azından bir imperium fln verilmeli bence çünkü katılım giderek düşüyor bu ay duman son anda gelmeseydi 2 kişi olacaktı bende sırf 1 kişi var diye katıldım bununla ilgilenirseniz sevinirim.
giphy.gif
Ara
Yu-gi-oh duel links oyunu icin konu acilabilir ve oynayan varsa bilgi paylasimi yapilabilir :)
Ara
00:00'dan sonra site arka planından Bülent Ersoy-Geceler çalması hoş bir detay olabilir.
200w.webp?cid=790b76115d1e7ead69352f4d67...=200w.webp
[+] 1 üye Kurt Knispel nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Foruma direk pc den resim yükleyebilelim.
giphy.gif
[+] 1 üye turkish lokum nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Duman daha fazla para ödemek zorunda kalır. Onun yerine foruma bağış kutusu gelebilir. Ayrıca rehber gibi konuların görselleri kaydedilip saklanmalı. Yarın bir gün hızlıresim kapanırsa yedekte durmuş olur.
Ara
Forum reklam alarak para kazanamaz mı?
giphy.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.