[Forum Oyunu] Königsberg 1945 [Savaş Başlıyor]
Ben denizden yüzerek kaçıyorum. :D Bune ya adamlar tüm erzağı çalmış... Bare gitsinler güneyde savaşsınlar. :)
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
Ara
A)Doğuya Git
Ara
(15-04-2017, 17:07)menars : Ben denizden yüzerek kaçıyorum. :D Bune ya adamlar tüm erzağı çalmış... Bare gitsinler güneyde savaşsınlar. :)

:D aynen cephane mephane yok bam bam :D

Batıya git seçeneğini düşünüyorum
Savaştan kaçıyo gibi dursada bu şık belki tanklarla hızlı bi hareketle kanattan yarabilirim bence batıda azdır düşman diye düşündüğüm için burayı seçtim mantıklı değilse bi gönüllüyle güneye gidip çarpışabiliriz beyler ne dersiniz napalım :D
Ara
C)Güneye Git
Ara
ace ben pashaya yardımı seçmiştim neden değişik şıklar geliyor???
Ara
C)Güneye git.
Ara
(15-04-2017, 19:26)HulkSpider03 : ace ben pashaya yardımı seçmiştim neden değişik şıklar geliyor???

Pashaya yardım bir turdu.O tur yaptınız şimdi herkes yerine dönüyor.Pashaya yardım sadece bir tur için gerekliydi.
Ara
Batıya gidiyorum.
Ara
E

Ben bu arada bi Berline gidip geleyim. Fuhrerle konusmak lazim.
Ara
(15-04-2017, 21:37)PashaZade : E

Ben bu arada bi Berline gidip geleyim. Fuhrerle konusmak lazim.

Sovyet Askerleri buyur geç derse geçebilirsin tabi (Şehrin tamamı çevrili kayıklada gidebilirsin belki :D )
Ara
doğuya gidiyorum
Ara
Bir uçak ayarlarsn bana artık. :D
Ara
Bende doğuya gidiyim.(TR Ace bana özel şık koy yüzerek kaçma diye :D)
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
Ara
(15-04-2017, 23:38)menars : Bende doğuya gidiyim.(TR Ace bana özel şık koy yüzerek kaçma diye :D)

Dayanırsanız belki donanma seni kurtarır :D .Bütün herkesi taşımak mümkün olmazda
[+] 1 üye TR Ace nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün giricem turu duruma göre 2 turda girebiliriz.Savaşda yarın yada sonraki gün başlar.
Ara
Menars'tan sonra ben giderim gemiyle söyleyeyim. :imp:
[+] 1 üye PashaZade nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
TR Ace´in yazdıklarına göre kötü bir şekilde yenilcez.Paşa hazırla bavulları :D
Victor Hugo
Ara
(17-04-2017, 12:43)menars : TR Ace´in yazdıklarına göre kötü bir şekilde yenilcez.Paşa hazırla bavulları :D

:D .O değilde şehri terk etmeye çalışsanızda vatan haini sayılıp vurulma ihtimalinizde var
Ara
Bilgi götürmek için yoksa kaçmıyoruz biliyorsun. :D
Victor Hugo
Ara
Hitler'in bunkerini korumak için kaçıcaz. Bir de menars düşünsün ben hitler ile akrabayım xd.
[+] 1 üye PashaZade nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.