Forum Sohbet
Şimdilik değişiklik yapmadım ama ileride yapabilirim, başka bir yerde düzeltmede bulundum.
Forumda farklı bölümlerde kullanılan 20 tema bulunduğu için 1 değişiklik 20 değişiklik etkisinde yoruyor.
Ama sıkıntı yok uğraşmaya devam.

Bilgi konularının daha çok yorum & ilgi çekmesi ile ilgili bir çalışma yapmamız gerek, neler yapabiliriz bilmiyorum.
Ancak forumda 1 yeni geliştirici günlüğü 2 yeni bilgi konusu ve 1 daha çıkmamış oyundan video görseli varken tüm yorumun CS : GO multiplayerına yapılması sağlıklı değil.

Bunların yanı sıra üyelerin Sempozyuma katılmasını öneririm, böylelikle forumda alacağımız kararlarda üyelerin fikirlerini de öğrenmiş oluyoruz.
AoE2 bölümünün ikonlarını yeniledim.

3ozrNA.pngR3DmX1.pngpPnyj0.pngkv64AW.pngNEDa3O.png2ZaLgA.png

Oyundan çeşitli medeniyetlerin Wonderları.
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
(20-06-2016, 22:54)Duman : Şimdilik değişiklik yapmadım ama ileride yapabilirim, başka bir yerde düzeltmede bulundum.
Forumda farklı bölümlerde kullanılan 20 tema bulunduğu için 1 değişiklik 20 değişiklik etkisinde yoruyor.
Ama sıkıntı yok uğraşmaya devam.

Bilgi konularının daha çok yorum & ilgi çekmesi ile ilgili bir çalışma yapmamız gerek, neler yapabiliriz bilmiyorum.
Ancak forumda 1 yeni geliştirici günlüğü 2 yeni bilgi konusu ve 1 daha çıkmamış oyundan video görseli varken tüm yorumun CS : GO multiplayerına yapılması sağlıklı değil. 

Bunların yanı sıra üyelerin Sempozyuma katılmasını öneririm, böylelikle forumda alacağımız kararlarda üyelerin fikirlerini de öğrenmiş oluyoruz.

@Duman Wow  (_)
Ara
Nick değişim konusu için talep var mı?
Shogun 2'nin arkaplanı ve ikonları yenilendi (rengi de daha önceden değişmişti) önümüzdeki hafta Shogun 2 bölümüne sevgi göstereceğiz :p
Total War : Attila bölüm ikonları yenilendi, bölüm ikonu olarak artık daha az duvarkağıtlarından kare parçalar, daha çok oyun içi sembol veya bayrak kullanacağız.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
[twitter]https://twitter.com/strategytr/status/748491928434544641[/twitter]

[twitter]https://twitter.com/strategytr/status/748474458311106560[/twitter]

[twitter]https://twitter.com/strategytr/status/748471119951372288[/twitter]
Sosyal medyada artık daha tatlıyız.
[+] 3 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
10 gün kaldı.
9 gün kaldı.
Neye ne kadar kaldı, tek ben mi bilmiyorum ?
Ara
8 gün kaldı.
sitenin kuruluş yıldönümü..10 temmuz muydu ?
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Bunun şerefine kura ile 3 kişiye Warhammer verebilirsiniz mesela  xD xD  @Duman
Ara
Duman'ın üye olduğu tarih bir kere 12 Temmuz :p
euorpa_universalis_iv_signature_by_forev...9dpsup.jpg
Ara
Siteyi 11 Temmuzda kurduk, şuanki forum yazılımı 12 Temmuzda yüklendi.
İlk başta farklı denemelerimiz olmuştu.

Diğer üyelere 15'inde duyurduk.

Siteden herhangi bir maddi kârım olmadığı için çekiliş yapamıyorum.
Steam hesabımın Rus hesabı olmasının da bir etkisi, Türkiye'den oyunculara hediye atamıyorum.
Dolayısıyla bir oyun aldığımda normalde kendime alacağımdan çok para vermem gerekiyor, çünkü kendime ucuz alıyorum.
Açıkcası insanın oyunu kendine alacağından çok para verip çekiliş düzenlemesi de akıl kârı bir hareket gibi gelmiyor.

Siteyi biraz daha geliştirdikten sonra farklı oluşumlarla birlikte etkinlikler düzenlemeye çalışabiliriz.

7 gün kaldı...
Siteye reklam alınmalı, gelen gelirle çekiliş yapılmalı. Böyle olursa üyeler reklamlardan rahatsız olmaz.
[+] 1 üye Lothebork nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
MJ44MQ.jpg

İşte aradığım steam kullanıcısı.
:-P

o7lmbo.png
G0kMNN.png
Ara
Ben sadece 31 gruba üyeymişim.
Bizim zamanımızda elektrik yoktu. IPhone'umuzu şarj edemiyorduk.
PzC/MC/FWWC Opsiyonel Kuralları ve Parametre Verisi
Diğer PzC/MC/FWWC Konuları ile PzB Konuları
Ara
Grupların gösterim sırasını değiştirebiliyor muyuz?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.